escort izmir

Advert
Advert

BURAM BURAM TÜRKÜ GECESİ BEĞENİYLE DİNLENDİ…

BURAM BURAM TÜRKÜ GECESİ BEĞENİYLE DİNLENDİ…
Bu içerik 1109 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Türk Halk Müziği Derneği tarafından Türk Halk Müziği konseri düzenledi… Milas Türk Halk Müziği Derneği ses ve saz sanatçıları konser sonunda türkü severler tarafından ayakta alkışlandı…

Milas Belediyesi’nin katkılarıyla 2 Mayıs 2019 Perşembe saat 20.30’da Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda ücretsiz olarak “Buram Buram Türkü Gecesi” adı altında Türk Halk Müziği konseri gerçekleştirildi.

Konsere; Milas Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Çöllüoğlu ve Mehmet Çayırlı, İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Ahmet Yanıkoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Milas Yörük Obaları Kültür Derneği Başkanı Erkan Turgut ve Türk Halk müziği severler katıldı.

Milas Cumhuriyet Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Aysu Akyol’un sunumuyla başlayan konserde ülkemizin her yöresinden çeşitli türküler seslendirilirken, Milas Yörük Obaları Kültür Derneği Halk Oyunları Ekibi tarafından folklor oyunu da sergilendi.

Birbirinden güzel türkülerin seslendirildiği konser, izleyicilerden büyük alkış aldı. Gecenin sonunda Milas Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Çöllüoğlu ve Mehmet Çayırlı tarafından; Şef Yüksel Sekli ve Milas Türk Halk Müziği Derneği Başkanı Turgut Taş’a güzel konser için teşekkür edilerek, çiçek takdim edildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500