escort izmir

Advert
Advert

YABANİ OTLAR KAZALARA DAVETİYE ÇIKARIYOR…

YABANİ OTLAR KAZALARA DAVETİYE ÇIKARIYOR…
Bu içerik 2305 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Baharlı Kavşağı’ndaki otlar sürücülerin görüş mesafesini engelliyor... Sürücüler, herhangi bir kaza yaşanmadan yabani otların temizlenmesini istediler…

Milas-Bodrum karayolu üzerinde yer alan ve bugüne kadar çok sayıda insanın yaşamını yitirdiği ve halk arasında "ölüm kavşağı" olarak bilinen Baharlı kavşağı etrafında büyüyen yabani otlar sürücülerin görüş mesafesini engelleyerek, kazalara davetiye çıkarıyor.

Trafiğin yoğun olduğu noktalardan biri olan Baharlı kavşağı üzerindeki yabani otlar sürücüleri tehdit etmeye başladı. Her geçen gün büyüyen yabani otların bir an önce temizlenmesini isteyen sürücüler, görüş mesafesini kısıtlayan otlar yüzünden feci kazaların yaşanmasından endişe duyduklarını, kimsenin canı yanmadan yetkililerin yabani otlara el atması gerektiğini belirttiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
özgür     2019-05-04 karayollarını aradık.aynı durum milasın diğer bölümlerinde de var., mengerlerin olduğu kavşakta da var.Sanırım bir kaza olması bekleniyor bu otların temizlenmesi için..vatandaş arıyor, sizler haber yapıyorsunuz ama yetkililerin sanırım daha önemli işleri var.