escort izmir

Advert
Advert

LİMA BEBEKLERİ BİR KEZ DAHA BULUŞUYOR…

LİMA BEBEKLERİ BİR KEZ DAHA BULUŞUYOR…
Bu içerik 1367 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Lima Klinik sahibi Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Ali Kavas, klinikte tedavi görmek suretiyle anne olan hastalarıyla kahvaltıda bir kez daha buluşacak…

İlçemizde, normal yollardan çocuk sahibi olamayan kadınların ‘Tüp Bebek’ yöntemiyle anne olmalarına yardımcı olan Lima Klinik tarafından 5 Mayıs 2019 Pazar günü saat 10’da Altınkalp Restaurant Muğla’da 2. Geleneksel Lima Bebekleri Buluşuyor etkinliği düzenlenecek.  

4D Ultrason, normal doğum (ağrısız sezeryan doğum), istenmeyen veya problemli gebelik tahliyesi (kürtaj), gebelik takibi, menopoz, kısırlık tedavisi, IUI (aşılama), kanser tarama, cerrahi uygulamalar, aile planlaması gibi birçok konuda hastalara tedavi uygulayan Lima Klinik sahibi Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Ali Kavas bu yıl ikincisini düzenleyecekleri 2. Geleneksel Lima Bebekleri Buluşuyor etkinliğine normal doğum ya da tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olan çiftlerin davetli olduklarını söyledi. Kavas, Milas’tan gelmek isteyen çiftler için Lima Klinik önünden servis kaldırılacağını söyleyerek; “Yeryüzünün en köklü, eski ama eskimeyen kurumudur aile ve “çocuktur bir araya gelmiş iki kişiyi aile yapan” parolasıyla başladığımız yolda “Lima Aİlesi” olarak geleneksel hale gelen “Lima Bebekleri Buluşması’na” sizleri de etkinliğimize davet ediyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500