escort izmir

Advert
Advert

MUHTARLARDAN, BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET…

MUHTARLARDAN, BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET…
Bu içerik 1283 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mehmet Çoban ve yönetimi, 31 Mart tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrası tekrar Milas Belediye Başkanı seçilen Muhammet Tokat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu...

Ziyarette, Yaka, Küçük Dibekdere, Avşar, Köşk, Epçe, Çamlıyurt ve Hayıtlı-Ahmetçavuş Mahallesi muhtarları da hazır bulundu.

Milas Muhtarlar Derneği adına Başkan Tokat’a “Hayırlı Olsun” dileğinde bulunan Başkan Mehmet Çoban; “Biz belediyelerle vatandaş arasında bir köprü vazifesi yaparak, sorunları birebir başkanlara getiriyoruz. Geçmiş yıllarda olduğu gibi tüm mahalle muhtarlarımız ve Belediye Başkanımız ile beraber uyum içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Başkanımıza şimdiye kadar mahallelerimize yapmış olduğu hizmetler için teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

Ziyaret için Dernek Başkanı Çoban ve mahalle muhtarlarına teşekkür eden Başkan Tokat; “Geçmişte olduğu gibi yeni dönemde de mahallelerimize hizmet götürmeye devam edeceğiz. Muhtarlarımız ile irtibat iyi kurulduğu takdirde hizmetler de kolaylaşır. Biz belediye olarak hizmet ayrımı yapmadan elimizden geldiğince her mahalleye eşit mesafede hizmet götürmeye çalışıyoruz” diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500