Advert
Advert

MİLASSPOR SAHİPSİZ DEĞİLDİR…

MİLASSPOR SAHİPSİZ DEĞİLDİR…
Bu içerik 975 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yeni Milasspor üyesi ve futbol takımı amigosu Şeker lakaplı İbrahim Alır, sosyal medya yoluyla spor camiasına seslendi... Amigo İbrahim Alır; “Milas’taki kulüp başkanlarımız, eski Milassporlu emektar futbolcu büyüklerimiz, Milas’ımızı yönetenler, sivil toplum kuruluşlarının başkanları ellerini taşın altına koyma sıralarının geldiğini bilmelerini istiyoruz ve Milasspor camiasına sahip çıkmalarını bekliyoruz” dedi.

2018-2019 spor sezonunda Muğla Süper Amatör Küme Ligi’ni üçüncü sırada tamamlayan ilçemiz takımı Yeni Milasspor’un Kulüp Başkanı ve yönetimi ile ilgili olarak, sosyal medya yoluyla bir açıklama yapan Yeni Milasspor üyesi ve futbol takımı amigosu Şeker lakaplı İbrahim Alır, Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık’ın biran önce olağanüstü genel kurul kararı almasını istediğini belirtti.

Milasspor camiasına da sosyal medya yoluyla seslenen Amigo Şeker, Süper Amatör Küme Ligi sezon boyunca Yeni Milasspor Kulüp Başkanı ve yönetim ekibinin kulübe ve sporculara olan ilgisizliğini de dile getirerek; “kaybedilen şampiyonluğun tek sebebi kulüp başkanı ve yönetimdir” açıklamasında bulundu.

Amigo Şeker’in açıklaması şöyle:

“Milasspor camiasına sesleniş!
Milasspor’umuz maçlarını tamamladı… Süper Amatörde şampiyon olamadık 3., sırada ligi tamamladık. Kötü bir sezon geçirdik. Milasspor tarihinde ilk kez başkan ve yönetim bazında takım iyi yönetilmedi. Sözler tutulmadı. Başkan, yönetim, futbolcu, taraftar uyumsuz bir sezon geçirdi. Başkanın tutarsız davranışları grubumuzdaki rakiplerimizi cesaretlendirmiştir.
Elimizdeki şampiyonluk şansını elimizle rakiplerimize hediye ettik. Şanlı bir mazisi olan Milassporumuza bu sonuç yakışmadı. Taraftarımız hak etmediği bu sonuca çok üzülmüştür. Bu sezon camia olarak birlik beraberlikten çok uzaktaydık. Kongrede kimse sahip çıkmayınca, çok hevesli olan Ahmet Karabıyık başkan olmuştu. İlk günden belli olmuştu sezonun hüsranla biteceği, nitekim de kimseler yanılmadı.
Kulübümüzün tesis mutfağını düzene sokamayan Ahmet Karabıyık, futbol takımımızı asla yönetememiştir.
Sezon boyunca yanlış üstüne yanlış yapıldı, sonunda da hüsran kaçınılmaz oldu.
Camia olarak bu sezon yapılan yanlışlıklardan ders almalıyız.
Gün birlik beraberlik günüdür...
Milas’taki tüm spor camiamızın ortak düşüncesi Ahmet Karabıyık Başkanla, Milasspor camiası yürümez. Bir an önce Milasspor camiasının iyiliği için kongre kararının alması kaçınılmazdır.
Herkes, tüm Milas’taki kulüp başkanlarımız, eski Milassporlu emektar futbolcu büyüklerimiz, Milas’ımızı yönetenler, sivil toplum kuruluşlarının başkanları ellerini taşın altına koyma sıralarının geldiğini bilmelerini istiyoruz ve Milasspor camiasına sahip çıkmalarını bekliyoruz.”
Memleketimizin sevdasına Armasına Milasspor’umuza sahip çıkmalarına bekliyoruz.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500