Advert
Advert

GÜLİBRİŞİM CADDESİ BOYDAN BOYA AĞAÇLANDIRILDI…

GÜLİBRİŞİM CADDESİ BOYDAN BOYA AĞAÇLANDIRILDI…
Bu içerik 639 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi kentte park sayısını arttırırken, bir yandan da ağaçlandırma çalışmalarına ağırlık veriyor... Kentin park alanlarının yanı sıra sokak ve caddelerinde de ağaçlandırma çalışmaları yapılıyor...

İlçe genelinde çiçeklendirme, budama, çimlendirme gibi çalışmalarla şehrin çehresini değiştiren ve estetiğine katkıda bulunan Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri şimdide Milas Sanayi Sitesi içerisinden Şehir mezarlığına çıkan Gülibrişim Caddesi’ni boydan boya ağaçlandırdı. Fen İşleri ekipleri tarafından kaldırım ve sıcak asfalt çalışmalarının tamamlanmasının ardın harekete geçen Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, caddeye 140 adet Fıstık Çamı dikimini gerçekleştirdi.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Geçmiş yıllarda bu caddemiz moloz, hafriyat ve hurda araç yığınları ile kaplıydı. Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından başlatılan kaldırım ve asfalt çalışmaları sonrası caddemiz kötü görünümden kurtarıldı. Şimdi de Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzün çalışması neticesinde cadde, 140 adet fıstık çamı ile donatıldı. İleriki süreçte de diğer caddelerimiz de ağaç dikim çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500