Advert
Advert

YAZAR’DAN, ÖNDER GAZETESİ’NE ZİYARET…

YAZAR’DAN, ÖNDER GAZETESİ’NE ZİYARET…
Bu içerik 561 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Murat Yazar 47.’ci kuruluş yılını kutlayan Önder Gazetesi’ne nezaket ziyaretinde bulundu… Yazar, Önder Gazetesi Yayın Yönetmeni A. Coşkun Efendioğlu’na yayın hayatlarında başarılar diledi ve daha uzun yıllar hizmet etmeleri temennisinde bulundu…

1972 yılında yayın hayatına başlayan ve bugüne kadar aralıksız olarak Milas’ta yayın hayatını sürdüren Önder Gazetesi’ne yaptığı ziyarette Coşkun Efendioğlu ile sohbet eden Başkan Vekili Mehmet Murat Yazar; “İsminiz gibi Milas’ haberlerine önderlik yapıyorsunuz. Doğru, tarafsız ve objektif olarak yaptığınız haberler için sizlere teşekkür ediyor, 47’nci kuruluş yılınızı kutluyorum” dedi.

Nazik ziyaret için Yazar’a teşekkür eden Önder Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni A. Coşkun Efendioğlu ise; “Ülkemizde yerel gazetelerin durumu ortada… Yaşanan ekonomik koşullar nedeniyle zor şartlar altında yayın hayatımızı sürdürmeye çalışıyoruz. Ancak şartlar ne kadar ağır olursa olsun yayın hayatımıza devam edeceğiz. Bugüne kadarki yayın hayatımızda sadece gazete çıkartmayı değil çıkarttığımız o gazetenin kitlelere ulaşması ve okunmasını göz önünde tuttuk. Daha önce de olduğu gibi bundan sonra da Milas merkez ve tüm mahallelerindeki haberleri yayınlamak, doğru ve tarafsız şekilde yayın hayatımıza devam etmek istiyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500