Advert
Advert

BAŞARISINI KAYMAKAM ARSLAN İLE PAYLAŞTI…

BAŞARISINI KAYMAKAM ARSLAN İLE PAYLAŞTI…
Bu içerik 845 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Diyanet İşleri Başkanlığının düzenlemiş olduğu Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü münasebetiyle Diyanet İşleri Başkanlığı talimatları doğrultusunda Çanakkale Şehitleri, Çanakkale Harbi şiiri okuma yarışmasında il birincisi olan Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi öğrencisi Melek Nur Dursun, Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı ziyaret etti…

18 Mart Şehitleri Anma günü münasebetiyle Milas Müftülüğü tarafından liseli gençler arasında düzenlenen, merhum Mehmet Akif Ersoy’un eseri olan” Çanakkale Şehitlerine” şiirini ezberden okuyarak İlçemizde birinci olan ve ilçemizi Muğla’da düzenlenen şiir yarışmasında da temsil ederek birinci olan Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi öğrencisi Melek Nur Dursun, Kaymakam Arslan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret esnasında Melek Nur Dursun’a İlçe Müftüsü Ali Saim Doğru ile birlikte Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi Müdürü Ali Aktaş eşlik etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Arslan, Muğla’da yapılan şiir yarışmasında birinci olarak ilçemizi temsil eden Melek Nur Dursun’a teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi.

Ziyaret, Kaymakam Arslan’ın il birincisi öğrenciye hediye takdimi ile son buldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500