Advert
Advert
Advert

POLİS HAFTASI’NA ÖZEL KARŞILAŞMA…

POLİS HAFTASI’NA ÖZEL KARŞILAŞMA…
Bu içerik 898 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Emniyet Teşkilatımızın 174. kuruluş yıldönümü nedeniyle, Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü takımı ve Milas Kaymakamlığı karma futbol takımları özel olarak düzenlenen halı saha maçında karşı karşıya geldiler.

Haftaya özel futbol maçı…

9 Nisan 2019 Salı günü Polis Haftası nedeniyle Milas Kaymakamlığı ve Milas Gençlik Merkezi Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen halı saha futbol maçında, Milas Kaymakamlığı ve Emniyet Müdürlüğü Futbol Takımları, Tuzabat Mahallesi halı sahasında karşılaştılar.

Milas Kaymakamı Eren Aslan, Milas Başsavcısı Adem Efe, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Gençlik Merkezi Müdürü Aşkın Binbir, Milas Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü Mehmet Kızılca, Milas Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Serkan Acarsoy, Milas Spor Muhabiri Hüseyin Açar, Milas Milli Eğitim Personeli Güray Fedekar, Milas Final Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Çağrı Arıkan, Fuat Beycur’dan oluşan Kaymakamlık Futbol Takımı karşısında sahaya çıkan, Milas Emniyet Müdürlüğü Futbol Takımı arasındaki maçı, Milas Emniyet Müdürü Turgay Ava ve Emniyet Müdürlüğü Birim Amirleri de izlediler.

Maç sonunda günün anlamını bir fotoğraf karesinde ölümsüzleştiren iki takımın futbolcuları dostluğun ve sporun kazandığı bir maç oynadıklarını belirterek, Polis Haftası’nın 174. kuruluş yıldönümünü kutladılar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500