Advert
Advert

GÜREŞÇİYE KISPET DESTEĞİ…

GÜREŞÇİYE KISPET DESTEĞİ…
Bu içerik 1379 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milaslı güreşsever İzzet Birol, Milas Güreş İhtisas Kulübü güreşçilerinden Mehmet Karabaş için kıspet yaptırdı ve kendisine hediye etti.

Kırkpınar güreşlerine hazırlanan Milaslı güreşçi Mehmet Karabaş, Kırkpınar'a hazırlık için sezonun ilk açılış güreşleri olan Aliağa'da er meydanına çıkacağını belirterek; “Bu tür destekler bizi motive ediyor. Arkamızda bir halk desteği olduğunu hissetmek bizi güçlü kılıyor. Milaslı güreşsever İzzet Birol’a hediye ettiği kıspet ve güreşe verdiği destek için teşekkür ediyorum. Daha önce Belediye Başkanımız Muhammet Tokat da 5-6 kıspet yaptırmıştı. Başkanımıza da güreşe verdiği destek için teşekkür ediyorum” dedi.

Aynı zamanda Güreş İhtisas Kulübü’nün antrenörlüğünü de yapan Mehmet Karabaş, güreşler için Türkiye'nin değişik yerlerine giderek, Milas'ı başarıyla temsil etmeye çalıştıklarını vurgulayarak, güreşseverlerin maddi ve manevi olarak kulüplerine destek olmalarını istedi.

Küçük ortada güreştiğini anlatan Antrenör-Güreşçi Karabaş, Milas'ta Atasporunda yeni güreşçilerin yetişmesi için halk desteğine ve sponsor desteğine ihtiyaç duyduklarını da sözlerine ekledi.

Milas Güreş İhtisas Kulübü güreşçileri; Ali Karabaş, Ömür Efe, Aslan Bozdağ, Muhammet Kaya, Mehmet Kaya, Ömer Kılıçarslan ve Ali Ateş'in, yeni güreşler için çalışmalarını sürdürdükleri açıklandı.

Haber: karyahaber

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500