Advert
Advert

OKUL SPORLARINDA SIRADA KÜÇÜKLER VAR…

OKUL SPORLARINDA SIRADA KÜÇÜKLER VAR…
Bu içerik 675 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2018-2019 spor sezonu okul sporlarında küçükler kategorileri Salı günü 3 farklı dalda yapılmaya başlıyor.

Küçükler futbol maçları Milas Arena Sahası’nda, voleyvol ve basketbol maçları da Milas Atatürk Spor Kompleksi’nde yapılacak.

Küçük Erkekler Futbol…

Küçük erkekler futbol branşında Milas temsilcisinin belirleneceği müsabakalara 2 grupta, 6 okul takımı katılıyor. Müsabakalar 9 2019 Nisan Salı günü başlıyor.

A grubunda:1- Dr Mete Ersoy Ortaokulu 2- Ören Ortaokulu 3- Semiha Altunkan Ortaokulu

B grubunda:1- Sakarya Ortaokulu 2-Ovakışlacık Ortaokulu 3- Merkez Ortaokulu takımları turnuvada yer alıyorlar.

Küçük Erkekler Basketbol…

Milas Atatürk Spor Kompleksinde 9 Nisan Salı günü oynanmaya başlayacak olan Küçük Erkekler Basketbol maçlarına tek grupta 3 takım katılıyor.

Basketbol Grubu

1-Merkez Ortaokulu

2- Özge Koleji

3-Özsel Sınav Koleji

 Küçük Kızlar Voleybol

 Muğla Okul sporlarında son spor etkinliği olan Küçük Kızlar Voleybol Maçlarına da 2 grupta 6 takım katılıyorlar. Maçlar Milas Atatürk Spor Kompleksinde oynanacak.

A grubu

1-Dr Mete Ersoy Ortaokulu

2- Özel İMİ Koleji

3- Özel Özge Koleji

B grubu

1-Sakarya Ortaokulu

2- Sınav Koleji

3- Zekeriya Gümüşkesen Ortaokulu

Müsabaka Programı:

Küçük Erkekler Futbol

9 2019 Nisan Salı

Saat 10.00 Dr Mete Ersoy Ortaokulu- Semiha Altunkan Ortaokulu

Saat 11.00 Sakarya Ortaokulu- Merkez Ortaokulu

10 Nisan Çarşamba

Saat 10.00 Ören Ortaokulu- Semiha Altunkan Ortaokulu

Saat 11.00 Ovakışlacık Ortaokulu- Merkez Ortaokulu

11 Nisan Perşembe

Saat 10.00 Dr Mete Ersoy Ortaokulu- Ören Ortaokulu

Saat 11.00 Sakarya Ortaokulu- Ovakışlacık Ortaokulu

Küçük Erkekler Basketbol

9 Nisan Salı

Saat 10.00 Merkez Ortaokulu- Özel Sınav Koleji

10 Nisan Çarşamba

Saat 10.00 Özge Koleji- Özel Sınav Koleji

11 Nisan Perşembe

Saat 10.00 Merkez Ortaokulu- Özge Koleji

Küçük Kızlar Voleybol

9 Nisan Salı

Saat 12.00 Dr Mete Ersoy Ortaokulu- Özge Koleji

Saat 13.30 Sakarya Ortaokulu- Sınav Koleji

10 Nisan Çarşamba

Saat 12.00 İmi Koleji- Özge Koleji

Saat 13.30 Zekeriya Gümüşkesen Ortaokulu- Sınav Koleji

11 Nisan Perşembe

Saat 12.00 Dr Mete Ersoy Ortaokulu- İmi Koleji

Saat 13.30 Sakarya Ortaokulu- Zekeriya Gümüşkesen Ortaokulu

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500