Advert
Advert
Advert

MİLAS, GÖCEK’LE, BEÇİN, GÜNEŞSPOR’LA OYNUYOR…

MİLAS, GÖCEK’LE, BEÇİN, GÜNEŞSPOR’LA OYNUYOR…
Bu içerik 538 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Amatör Küme Ligleri ile BAL Liglerinde seçim nedeniyle 2 hafta oynanmayan karşılaşmalar bu hafta sonu yeniden oynanmaya başlıyor.

Şampiyonluk yarışından kopan ilçemiz takımı Yeni Milasspor, 7 Nisan 2019 Pazar günü düşme hattında yer alan Göcek Belediyespor’u Milas Şehit Metin Özcan Stadyumu’nda ağırlarken, ilçemizin bu ligdeki diğer takımı Beçin Gençlikspor deplasmanda ligin şampiyonluk adaylarından Düğerek Güneşspor’a konuk oluyor.

Ligin liderlik koltuğunda oturan Turgutreisspor ise önemli bir karşılaşma için Dalyanspor’a konuk oluyor.

Süper Amatör Küme Ligi Maç Programı:

7 Nisan 2019 Pazar saat 14.00

Yeni Milasspor-Göcek Belediyespor

Düğerek Güneşspor- Beçin Gençlikspor

Dalyanspor- Turgutreisspor

Gümüşlük Gençlikspor- Köyceğiz Belediyespor

Karaovaspor- Muğla Üniversitesi

Dalaman Belediyespor- Ortakent Yahşispor

BAL Ligi Maçları Programı:

7 Nisan 2019 Pazar saat 14.00

Ortaca Belediyespor- Sökespor

Aydın 1923- Yatağanspor

Kepez Belediyespor- Didim Belediyespor

Isparta Davrazspor- Denizli Tavas Birlikspor

Kale Belediyespor- Konyaaltı Belediyespor

Kuşadasıspor- Burdur Bucak Oğuzhanspor

Manavgat Belediyespor- Serinhisarspor

İkinci Lig Maçları Programı:

7 Nisan 2019 Pazar saat 15.00

B.B.Bodrumspor-Manisaspor

Bak Spor Kulübü- Fethiyespor

Üçüncü Lig Maç Programı:

7 Nisan 2019 Pazar saat 15.00

Serik Belediyespor- Muğlaspor

İkinci Amatör Küme Ligi Maçları:

6 Nisan 2019 Cumartesi saat 14.00

Bitez Gençlikspor-Ortaköyspor

7 Nisan 2019 Pazar Saat 14.00

Kavaklıdere Belediyespor- Milas Dörtyol Gençlikspor

U16 Ligi Maçları:

7 Nisan 2019 Pazar saat 14.00

Bitez Gençlikspor- Bodrum 1925

U14 Ligi Maçları:

6 Nisan 2019 Cumartesi saat 14.00

Turgutreisspor- Ortakent Yahşispor

Bodrumspor- Bitez Gençlikspor

7 Nisan 2019 Pazar saat 13.00

Milas Gençlikspor- Yatağanspor

Yatağan Sportif Gençlikspor- Yeni Milasspor

 

BAL 7.GRUP 

Sıra:

Takım

O

G

B

M

A

Y

P

1

BUCAK BLD.OĞUZHANSPOR

23

16

4

3

48

26

52

2

KEPEZ BLD.SPOR

23

14

5

4

45

20

47

3

MANAVGAT BLD.SPOR

23

12

8

3

37

17

44

4

SÖKESPOR

23

13

4

6

42

28

43

5

ISPARTA DAVRAZSPOR

23

11

7

5

38

24

40

6

AYDIN 1923

23

10

4

9

34

29

34

7

KALE BLD.SPOR

23

8

5

10

30

36

29

8

SERİNHİSARSPOR

23

8

5

10

24

23

29

9

DİDİM BLD.SPOR

23

8

4

11

26

37

28

10

TAVAS BİRLİKSPOR

23

5

7

11

23

33

22

11

KUŞADASISPOR

23

6

3

14

25

44

21

12

YATĞANSPOR

23

6

3

14

15

43

21

13

ORTACA BLD.SPOR

23

4

8

11

24

33

20

14

KONYAALTI BLD.SPOR

23

4

5

14

24

42

17

 

SÜPER AMATÖR LİG 

Sıra:

Takım

O

G

B

M

A

Y

P

1

TURGUTREİSSPOR

20

14

3

3

43

19

45

2

DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

20

13

4

3

34

15

43

3

YENİ MİLASSPOR

20

13

3

4

50

21

42

4

DALYANSPOR

20

10

6

4

32

21

35

5

GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR

20

9

6

5

29

21

33

6

KARAOVASPOR

20

7

5

8

27

24

26

7

MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR

20

8

2

10

32

45

26

8

DALAMAN BLD.SPOR

20

6

5

9

24

33

22

9

MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR

20

5

5

10

24

39

20

10

GÖCEK BLD.SPOR

20

4

5

11

27

34

17

11

KÖYCEĞİZ BLD.SPOR

20

3

6

11

14

47

15

12

ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR

20

4

0

16

29

46

12

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500