Advert
Advert

MİLASLI FENERBAHÇELİLERDEN DE DESTEK GELDİ…

MİLASLI FENERBAHÇELİLERDEN DE DESTEK GELDİ…
Bu içerik 1178 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün ve Başkanı Ali Koç’un 4 Nisan Perşembe günü başlatmış olduğu “FENERLİ OL” kampanyasına Milaslı Fenerbahçelilerden büyük destek geldi.

Fenerbahçe legolu ürünlerin tüm yurttaki Fenerbahçelilere yönelik satışlarıyla yeni sezonda çok daha güçlü bir Fenerbahçe’nin temellerinin atılacağı kampanya doğrultusunda Milaslı Fenerbahçeliler Grubu da kampanyaya karınca kararınca destek olmak adına çalışmalara başladılar.

Milas Fenerbahçeliler Grubu Yöneticisi Hasan Tuzla, “Fenerli Ol” kampanyasına Milaslı Fenerbahçeliler olarak destek verdiklerini vurgulayarak; “tüm yurtta olduğu gibi Milas’ta da gönül verdiğimiz Fenerbahçe’mizi bu önemli destek kampanyasında yalnız bırakmayacağız” diyerek, Milas’taki tüm Fenerbahçelileri kampanyaya destek olma davetinde bulundu.

İlk etapta Fenerbahçe atkılarını satışa sunacaklarını söyleyen Milaslı Fenerbahçeliler Grup Başkanı Hasan Tuzla, makbuz karşılığında satışa sunacakları atkılardan almak isteyen Fenerbahçelilerin kendisi ile irtibata geçmesini istedi.

Yeni sezonda güçlü bir Fenerbahçe görmek istediklerini söyleyen Milaslı Fenerbahçeliler Grup Başkanı Hasan Tuzla; “hedefimiz 19.07 bin liralık bir desteği Milaslı Fenerbahçeliler olarak sağlayabilmektir” diyerek, destek olacak tüm Fenerbahçelilere teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500