Advert
Advert

BAŞKAN TOKAT’TAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ…

BAŞKAN TOKAT’TAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ…
Bu içerik 1410 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Salı Pazarı’ndaki esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, kendisine verilen destekten ötürü teşekkür etti…

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti’nin Millet İttifakı olarak Milas Belediye Başkan adayı gösterilen ve 3. defa başkanlığı kazanan Muhammet Tokat ve yeni seçilen meclis üyeleri,  Salı Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette Başkan Tokat ve meclis üyelerine Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı İlgin Göktepe de eşlik etti.

İlçemizde her hafta kurulan Salı Pazarı esnafı ve alış veriş yapan vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Tokat, yoğun ilgi ve sevgi gösterisiyle karşılandı. Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşları da kırmayan Tokat, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ziyaret esnasında seçimlerin geride kaldığını, destek veren herkese teşekkür ettiğini dile getiren Başkan Tokat, geçmişte olduğu gibi yeni dönemde de Milas’a en iyi hizmeti yapma gayreti içerisinde olacağını söyledi. Oy veren seçmen gibi, oy vermeyen seçmenin de kendiler için eşit olduğunu, hiçbir ayrım yapılmadan hizmetlere kaldığı yerden devam edileceğini de belirten Başkan Tokat, pazarcı esnafı ve alış veriş yapan vatandaşlara verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500