Advert
Advert

MİLAS’IN GÜREŞTEKİ GURURU OLDULAR…

MİLAS’IN GÜREŞTEKİ GURURU OLDULAR…
Bu içerik 772 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milaslı güreşçiler 1 Türkiye şampiyonluğu, 2 ikincilik ve 2 beşincilik aldılar…

Geçtiğimiz günler içersinde Aydın’ın Didim ilçesinde yapılan Okul Sporları Güreş Türkiye Şampiyonası’nda ilçemizi temsil eden Milas Şehit Murat İnci AİHL Spor Programı sporcuları, Didim’de fırtına gibi estiler.

Çıktıkları minderlerde rakiplerini yenerek alkış alan Milas güreşçilerinden Ramazan Tekin Türkiye şampiyonluğunu elde ederken, Abdullah Akdağ ve İlhan Aldı kilolarında Türkiye ikincisi oldular.

Selami Urhan ve Yusuf Aksakal isimli sporcular Türkiye beşinciliği derecelerini elde ederek, Milas’ı gururlandırdılar.

Antrenörleri Bünyamin Emik, Mustafa Boylu ve Abdullah Aldemir nezaretinde Didim’de düzenlenen güreşlerine katılan Milas Şehit Murat İnci Spor Programı güreşçileri bu başarılarıyla da Milas’ta güreşin yükselen yıldızları oldular.

Geçtiğimiz hafta içinde başarılı güreşçileri ve antrenörlerini makamında kabul eden Milas Müftüsü Ali Saim Doğru genç sporcuları kutlayarak, başarılarıyla gururlandıklarını vurguladı.

Milas Şehit Murat İnci Spor Lisesi Müdürü Ercan Çatak da sporcularının elde ettiği başarılarla ilgili olarak yaptığı açıklamada, sporcularını ve antrenörlerini kutlayarak, Milas güreşinin adını en iyi şekilde duyurduklarını söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500