Advert
Advert
Advert

3 TAKIM, 1 ŞAMPİYON…

3 TAKIM, 1 ŞAMPİYON…
Bu içerik 480 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2018-2019 spor sezonunda Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde 3 takım arasındaki şampiyonluk yarışı son hızla devam ediyor.

40 puanlı lig lideri Düğerek Güneşspor’u, 39 puanlı Yeni Milasspor ve Turgutreisspor takip ediyorlar.

Şampiyonluk yarışında son haftalara girildiğinde oynayacağı lig maçında puan kaybedecek takım, şampiyonluktan çekilmiş olacak.

Bu hafta sonu lider Güneşspor 17 Mart 2019 Pazar günü kendi sahasında son haftaların başarılı takımı Muğla Üniversitesi ile oynarken, 17 Mart 2019 Pazar günü lig kincisi Yeni Milasspor deplasmanda Gümüşlük Gençlikspor’a konuk oluyor.

Şampiyonluğun diğer bir adayı olan Turgutreisspor’da deplasmanda Dalaman Belediyespor ile karşılaşacak.

Süper Amatör Küme Maçları:

16 Mart Cumartesi saat 14.00

Düğerek Güneşspor- Muğla Üniversitesi

17 Mart Pazar saat 14.00

Gümüşlük Gençlikspor- Yeni Milasspor

Beçin Gençlikspor- Ortakent Yahşispor

Karaovaspor-Göcek Belediyespor

Dalyanspor-Köyceğiz Belediyespor

Dalaman Belediyespor- Turgutreisspor

BAL Ligi Maçları:

17 Mart Pazar saat 14.00

Yatağanspor- Burdur Bucak Oğuzhanspor

Isparta Davrazspor- Ortaca Belediyespor

Sökespor-Kuşadasıspor

Didim Belediyespor- Aydın 1923

Kepez Belediyespor- Manavgat Belediyespor

Tavas Birlikspor-Kale Belediyespor

Konyaaltı Belediyespor- Serinhisarspor

2. Lig Maçları:

17 Mart Pazar saat 15.00

Fethiyespor-Sivas Belediyespor

Sarıyerspor- B.B.Bodrumspor

3. Lig Maçı:

16 Mart Cumartesi saat 15.00

 Muğlaspor-Anagold 24 Erzincanspor

2. AMATÖR Küme Maçları:

17 Mart Pazar saat 14.00

Bodrum Turkuazspor-Ortaköyspor

Konacıkspor- Gündoğanspor

Masterler Maçı:

16 Mart Cumartesi saat 14.00

Didimspor- Milasspor

U19 Ligi Maçları:

16 Mart Cumartesi saat 14.00

Bodrum Turkuazspor- Yeni Milasspor

Bafa Belediyespor- Yatağanspor

U16 Ligi Maçları:

16 Mart Cumartesi saat 14.00

Milas Gençlikspor-Bitez Gençlikspor

Bodrum Göltürkbükü- Bodrum 1925

U14 Ligi Maçları:

16 Mart Cumartesi saat 14.00

Saburhanespor- Yeni Milasspor

17 Mart Pazar saat 16.00

Milas Gençlikspor- Muğlaspor

Muğla Üniversitesi- Yatağanspor

VOLEYBOL MAÇLARI:

16 Mart Cumartesi saat 14.00

Beşiktaş- Milas Belediyespor

Bigadiç Belediyespor- Eğirdir Elmaspor

Bursa Büyükşehir Belediyespor- Alanya Belediyespor

Tofaşspor-Anadolu Üniversitesi

Düzce Belediyespor- Seydişehir Belediyespor

Altekmaspor- İstanbul Büyükşehir Belediyespor

Konya Büyükşehir Belediyespor- Bornova Anadolu Lisesi.

SÜPER AMATÖR LİG 

Sıra:

Takım

O

G

B

M

A

Y

P

1

DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

18

12

4

2

29

12

40

2

YENİ MİLASSPOR

18

12

3

3

44

15

39

3

TURGUTREİSSPOR

18

12

3

3

39

17

39

4

DALYANSPOR

18

9

6

3

28

18

32

5

GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR

18

8

5

5

23

16

29

6

KARAOVASPOR

18

5

5

8

22

23

20

7

MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR

17

5

5

7

21

25

20

8

MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR

17

6

2

9

23

41

20

9

DALAMAN BLD.SPOR

18

5

5

8

20

29

19

10

GÖCEK BLD.SPOR

18

4

4

10

24

30

16

11

KÖYCEĞİZ BLD.SPOR

18

3

6

9

12

39

15

12

ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR

18

3

0

15

21

41

9

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500