escort izmir

Advert
Advert

TOKAT; “İZİMDEN VAZGEÇMEM… KENDİMİ ASLA SATMAM”…

TOKAT; “İZİMDEN VAZGEÇMEM… KENDİMİ ASLA SATMAM”…
Bu içerik 1530 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

CHP Milas Belediye Başkan Adayı, mevcut Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde meclis üyesi adaylarının katılımıyla gerçekleştirdiği ziyaretlerinin durağı Korucuk ve Tuzabat mahalleleri oldu… Burada, seçim süreci hakkında değerlendirmelerde bulunan Başkan Tokat; “Herkesin oyuna talibim ama senin oyunu almak için yolumdan, izimden vazgeçmem ve kendimi asla satmam” dedi…

CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe, CHP Milas Kadın Kolları, CHP Milas Gençlik Kolları ve mahalle sakinlerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen ziyarette Başkan Tokat, yapmış olduğu çalışmalar hakkında mahalle halkını bilgilendirdi.

Başkan Tokat yaptığı açıklamada; “ Kaymakamlığımız başta olmak üzere devletimizin diğer kurum ve kuruluşlarıyla, sivil toplum örgütleriyle çok güzel bir uyum ve birliktelik sağladık. Belediyemizin ve halkımızın ihtiyaç duyduğu en büyük projeler bizim dönemimizde yapıldı ve hayata geçirildi. Altyapı projemiz İller Bankası kanalıyla bölgemizde yapılmış en büyük projedir. Milas’a 272 km altyapı boru döşedik ve bunu bir buçuk yılda başardık. Muhammet Tokat Milas için ne yaptı sorusuna en büyük cevabım budur. İnsaflı, iyi niyetli ve samimi belediye başkanının yapması gerekeni yaptım” dedi.

Seçim süreci hakkında da biri dizi değerlendirmelerde bulunan Başkan Tokat; “Herkesin oyuna talibim ama senin oyunu almak için yolumdan, izimden vazgeçmem ve kendimi asla satmam” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ramazan kayacan     2019-02-14 baskan yanındayız oren nın kanalızasyon sorununa bir elatsanız cok magduruz