escort izmir

Advert
Advert

MİLAS AK PARTİ’YE YENİ ÜYELER…

MİLAS AK PARTİ’YE YENİ ÜYELER…
Bu içerik 3035 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Milas İlçe Başkanlığına 6 ayda 898 yeni üye daha katıldı… AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar; “Çok heyecanlıyız. Barış Saylak başkanlığında Milas’ın yepyeni bir belediyecilik anlayışıyla buluşmasına çok az bir zaman kaldı” dedi…

AK Parti Milas İlçe Başkanlığı, bünyesine katılan yeni üyelerle hızla büyümeye devam ediyor. Partiye, 2018 Ağustos ayından şubat ayı başına 898 yeni üye katıldı. Yeni katılanların profili merkez mahallelerde ikamet edenler çoğunlukta olmak üzere, kırsal mahalleler ve çeşitli meslek gruplarından oluştu. Partinin toplam üye sayısı 16 bin 43’e ulaştı.

Katılımları değerlendiren AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar, AK Parti Milas Belediye Başkan Adayının Barış Saylak olarak belirlenmesinin etkisiyle partiye ilginin hızla arttığını söyledi. Diğer partilerin bir ya da iki kişiyle rozet takma merasimi düzenlerken, yoğun ilgi ve hızlı sirkülasyon nedeniyle AK Parti’nin bunu yapamadığını belirten Acar; “Milasımızın heyecanını görüyoruz. Partimize ilgi son hızla artıyor. Her gittiğimiz evde, her sıktığımız elde bu heyecanı, ilgiyi ve bize olan özlemi görüyoruz. Belediye Başkan Adayımız Barış Saylak’ın müthiş enerjisiyle Milasımızın hizmetlerini buluşturacağız. Cumhurbaşkanımız Milasımıza özel bir önem veriyor” dedi.

Aktif çalışan ana kademe yönetim kurulu, kadın ve gençlik kollarıyla parti teşkilatının her anlamda profesyonel ve diğer bölgelere örnek olacak bir çalışma yürüttüğünden söz eden Acar; “Ana kadememiz, gençlik ve kadın kollarımız adayımızla tam bir uyum içinde karış karış Milas’ı geziyorlar. Adayımızın projeleri hazır. Hizmet yerine bahane üretenlerin hükümranlığını sonlandırmaya, Milas’ı iktidarın gücüyle buluşturup hizmetler yağdırmaya geliyoruz” diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500