Advert
Advert
Advert

YENİ MİLAS DALAMAN’DA BEÇİN GENÇLİK GÜLLÜK’TE...

YENİ MİLAS DALAMAN’DA  BEÇİN GENÇLİK GÜLLÜK’TE...
Bu içerik 348 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizi Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde temsil eden Yeni Milasspor geçen hafta Ören Stadyumu’nda aldığı 1-0’lık Beçin Gençlikspor yenilgisi sonrasında şampiyonluk yarışında liderlikten üçüncülüğe düştü.

Aldığı yenilgi ile şampiyonluk yolunda şansını büyük ölçüde yitiren Yeni Milasspor hafta sonu Cumartesi günü zorlu bir deplasman maçına çıkacak.

Ligdeki diğer Milas takımı Beçin Gençlikspor ise Yeni Milasspor galibiyeti ile düşme hattından biraz daha uzaklaştı.

Beçin Gençlikspor’un bu hafta sonu Pazar günü Ören Stadyumunda Göcek Belediyespor ile oynayacak.

Süper Amatör Kümede haftanın Maçları

16 Şubat Cumartesi Saat 14.00

Dalaman Belediyespor- Yeni Milasspor

Dalyanspor- Karaovaspor

17 Şubat Pazar Saat 14.00

Beçin Gençlikspor- Göcek Belediyespor

Muğla Üniversitesi- Ortakent Yahşispor

Düğerek Güneşspor- Gümüşlük Gençlikspor

Turgutreisspor- Köyceğiz Belediyespor

BAL Ligi Maçları

17 Şubat Pazar Saat 14.00

Ortaca Belediyespor- Aydın 1923

Didim Belediyespor- Yatağanspor

Kale Beledieyspor- Manavgat Belediyespor

Kepez Belediyespor- Kuşadasıspor

Sökespor- Konyaaltı Belediyespor

Tavas Birlikspor- Bucak Oğuzhanspor

Isparta Davrazspor- Serinhisarspor

2.Amatör Küme Maçları

17 Şubat Pazar Saat 12.00

Milas Dörtyol Gençlikspor- Gündoğanspor

Saat 14.00

Kavaklıdere Belediyespor- Ortaköyspor

Bitez Gençlikspor- Konacıkspor

U19 ligi Maçları

16 Şubat Cumartesi Saat 14.00

Yatağanspor- Menteşe Yerküpespor

17 Şubat Pazar Saat 14.00

Yeni Milasspor- Bafa Belediye Zeytinspor

U16 Ligi Maçları

16 Şubat Cumartesi Saat 14.00

Bitez Gençlikspor- Beçin Gençlikspor

Milas Gençlikspor- Gümüşlük Gençlikspor

Bodrum Götürkbüküspor- Yeni Milasspor

U14 Ligi Maçları

17 Şubat Pazar Saat 14.00

Milas Gençlikspor- Muğla Üniversitesi(Selimiye)

Yatağan Sportif Gençlik- Yatağanspor

Muğlaspor- Yeni Milasspor

2. Lig Maçları

17 Şubat Pazar Saat 13.30

Fethiyespor- Tokatspor

B.B.Bodrumspor- Niğdespor

3. Lig Maçı

16 Şubat Cumartesi Saat 13.30

1461 Trabzonspor- Muğlaspor

Voleybol Maçları

17 Şubat Pazar

Büyük Erkekler Ligi Saat 14.00

Milas Belediyespor- Eskişehir Anadolu Üniversitesi

Eğirdir Elmaspor- Alanya Belediyespor

Altekma- Düzce Belediyespor

Beşiktaş- Seydişehir Belediyesi Esnafspor

Tofaşspor- Konya Büyükşehir Belediyespor

Bursa  Büyükşehir Belediyespor- İstanbul Büyükşehir Belediyespor

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500