escort izmir

Advert
Advert

KARAHAYIT VE GÖLDERE MAHALLESİ’NE YENİ PARK...

KARAHAYIT VE GÖLDERE MAHALLESİ’NE YENİ PARK...
Bu içerik 561 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi “Her Mahalleye Çocuk Oyun Parkı” sloganıyla başlattığı çalışmalarını sürdürüyor...

Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde yürütülen çalışmalar  kapsamında Karahayıt ve Göldere Mahalleleri çocukları için oyun grupları montajını tamamlayıp, çocukların hizmetine sundu.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri uygun alanların düzeltilmesi ve çevre düzeninin bitirilmesinin ardından çocuk oyun ekipmanlarının montajını tamamladı. Salıncak, kaydırak ve tahterevalli gibi çeşitli oyun gruplarının monte edildiği alan daha sonra yeşillendirilip, oturma banklarının da monte edilmesiyle vatandaşların da vakit geçirebileceği alan oluşturulacak.

Vatandaşlar tarafından da büyük beğeni toplayan çocuk oyun parkları hakkında açıklama yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, geleceğin teminatı olan çocuklar için çalışmalara devam edeceğini belirtti.

Başkan Tokat; “Sağlıkla, mutlulukla, paylaşımla bir arada olmanın değeriyle büyüyen çocukların, kentte yaşayan çocuklarla eşit şartları sağlayarak, sağlıklı bir toplum oluşturacağının bilinciyle onlar için en iyisini ve en güzelini yapmaya çalışıyoruz. Bir taraftan yeni parkları kurarken bir taraftan da eski parkları yenileyerek, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyoruz. Park çalışmalarımız bundan sonra da vatandaşlarımızdan gelen talepler ve ihtiyaçlar çerçevesinde devam edecek. Bu parklarımız tüm halkımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500