escort izmir

Advert
Advert

MİLAS’I GURURLANDIRAN İKİNCİLİK ECE’DEN GELDİ…

MİLAS’I GURURLANDIRAN İKİNCİLİK ECE’DEN GELDİ…
Bu içerik 1249 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Gençlikspor Kulübü’nde judo sporcusu olan Ece Zurnacı, Türkiye Judo Federasyonu tarafından düzenlenen Spor Toto Gençler Türkiye Şampiyonası’nda 78 Kg.’da Türkiye ikincisi olma başarısını gösterdi. 7-10 Şubat 2019 tarihleri arasında Ankara’da yapılan gençler judo şampiyonasına ilçemiz ve ilimiz adına katılan sporcumuz Ece Zurnacı, şampiyonada bir birinden başarılı müsabakalar çıkartarak, finale kadar geldi.

Final maçında rakibine yenilen Ece Zurnacı, Türkiye ikincisi olma başarısını göstererek, Milli Takım kampına davet edildi.

Milas Geçlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde judoya başlayan, 2000 Milas doğumlu sporcumuz Ece Zurnacı halen Sakarya Üniversitesi’nde BESYO öğrencisi olarak öğrenim yaşamına devam ediyor.

Antrenörü Beden Eğitimi Öğretmeni Celal Yıldız ve Sakarya Üniversitesi BESYO Beden Eğitimi Öğretmeni Antrenör Mehmet Şen ile birlikte Ankara’da yapılan gençler judo şampiyonasına katılan sporcumuz Ece Zurnacı spor otoriteleri tarafından, gelecek vaat eden sporcular arasında gösteriliyor.

Milas Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nde judo sporuna başlayan Ece Zurnacı, Savaş Bad ve Yeliz Çatak gibi antrenörlerle çalışarak alt yapıda iyi eğitimler aldı.

Halen Milas Gençlikspor Kulübü’nün lisanlı judo sporcusu olan Ece Zurnacı’ya Milli Takım yolunda başarılar diliyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mehmet Z . Aksoy     2019-02-12 Tebrik ederim.