escort izmir

Advert
Advert

MİLAS AK PARTİ’DE DEPREMLER BAŞLADI…

MİLAS AK PARTİ’DE DEPREMLER BAŞLADI…
Bu içerik 5230 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Ülkemiz genelinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri’ne yaklaşık 1,5 ay gibi kısa bir süre kala siyasi arenada nabız gittikçe yükselirken, siyasi partiler içerisinde yaşanan bazı depremler ilçemize de sıçradı… Bu kapsamda, AK Parti’den Milas Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan Veli Ulaş aday adaylığından çekildiğini bildirdi…

Ülkemizde, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere kısa bir süre kala siyasi arenada hareketlilik artmaya başladı. Siyasi partilerin genel merkezleri bir yandan adaylarını belirlemeye çalışırken, açıklanan isimlerden hoşnut olmayanlar, ya partilerinden istifa ediyor, ya da başka bir partiye geçerek, adaylıklarını ilan ediyorlar.

Yaşanan bu durumlar karşısında benzer bir tavır da AK Parti Milas İlçe Başkanlığı’nda meydana geldi. İlçemizde, emlakçılık sektörüyle uğraşan Veli Ulaş ta gazetemize gönderdiği yazılı basın açıklamasıyla ‘AK Parti Milas Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığı’ndan çekildiğini belirtti.

Şahsımın prensip ve görüşlerine aykırı…

Veli Ulaş tarafından yapılan imzalı basın açıklamasında; “AK Parti’den Milas Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldum. Son dönemde yaşanan gelişmelerin, şahsımın prensip ve görüşlerine aykırı olmasından dolayı AK Parti Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığından çekiliyorum. Kamuoyuna saygıyla bildiririm” ifadelerini kullanarak, aday adaylığından çekildiğini belirtti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500