escort izmir

Advert
Advert

BİRLİKLER KURACAĞIZ… ÜRETİCİMİZİ DESTEKLEYECEĞİZ…

BİRLİKLER KURACAĞIZ… ÜRETİCİMİZİ DESTEKLEYECEĞİZ…
Bu içerik 1217 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Milas Belediye Başkanı Adayı Barış Saylak, “İlçe genelinde tarım, çiftçilik ve balıkçılık alanlarında üretim yapan vatandaşlarımızı desteklemek amacıyla birlikler kuracağız” dedi…

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, bu kez Dibekdere ve Kafaca mahallerinde vatandaşlarla bir araya geldi. İki mahallede de büyük bir kabalık tarafından karşılanan Saylak, miting gibi bir toplantı gerçekleştirdi. Uzun bir süre kendisine gösterilen ilgiden dolayı konuşmasına başlayamayan AK Parti Milas Belediye Başkanı Adayı Saylak, gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.

Milas’ta ikamet eden vatandaşların rahat bir ilçede yaşaması adına gece gündüz çalışmanın sözünü vererek konuşmasına başlayan AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, “İlçe genelinde üretim yapan tüm vatandaşlarımızı belediyemizin ve ilgili alanda çalışan paydaşlar ile birlikte oluşturacağımız birliklerle üreticimizi destekleyeceğiz ve beraber olacağız” dedi.

Yapılacak olan çalışmalarda birlikte olmanın ne kadar önemli olduğuna Milas’taki en büyük örneğin Milas Süt Birliği olduğunu ifade eden AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, şunları söyledi:

“Milas’ta et, balık ve sebze-meyve üreten çiftçilerimizin desteklenmesi önemli. Desteklenen üretici ile ilçemizin ekonomik seviyesi gelişecek ve vatandaşlarımız rahat bir nefes alacak. Oluşturacağımız birliklerde o alanda faaliyet gösteren sivil toplum örgütlerimizle beraber çalışacağız. Bu sayede elde edeceğimiz başarı bir kat daha artacak.”

Milas Belediyesi’nin içinde bulunduğu ekonomik durumun da her geçen gün kötüye gittiğine işaret eden Başkan Adayı Saylak; “Milas Belediyesi’nin şuandaki borcu 130 milyon TL ve her geçen güm daha da kötüye gidiyor. Üzülerek görüyorum ki belediye çalışanlarımız maaşlarını alamıyor. Ben belediye başkanı olduğum zaman çalışanlarımıza maaş ödemeden bir kuruş maaş almayacağım” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
milaslı     2019-02-09 Bütün fabrikaları sattınız. Çiftçinin hali ortada. Ekonominin hali ortada. Sanki 16 yıldır chp ülkeyi yönetiyor gibi konuşuyorsunuz...
Ayşe     0000-00-00 Maymun gözünü actı yalanlarınızdan şiştik artık çiftçiyi yok ettiniz herşeyi dışarı bağımlı yaptınız ceplerinizi doldurmak icin cekin pis ellerinizi milasan milas halkı bu yalan vadlara inanmayın sizi kandırıp topraklarınızı elinizden alıcaklar bunlar türkiyeyi satılar bunlara oy vermeyin milasa girmelerine izin vermeyin ülkeyi arapistan yapıcaklar uyanın uyanın..Milas halkına sayğılar sevgiler