escort izmir

Advert
Advert

İYİ PARTİ YÖNETİMİ’NDEN, BAŞKAN ATICI’YA ZİYARET…

İYİ PARTİ YÖNETİMİ’NDEN, BAŞKAN ATICI’YA ZİYARET…
Bu içerik 1048 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığı yönetimi, Milas Ziraat Odası Başkanlığı’na tekrar seçilen İsmail Atıcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ülkemiz genelinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığı nezaket ziyaretlerine devam ediyor… Ziyaretler kapsamında, Milas Ziraat Odası Başkanlığı’na tekrar seçilen İsmail Atıcı’yı ziyaret eden İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığı yönetim ekibi, yeniden başkan seçilmesinden dolayı Başkan Atıcı’yı tebrik ettiler.

İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığı adına Mehmet Çayırlı ziyarette ‘İYİ Belediyecilik ve Üreten Belediyecilik’ anlayışları hakkında açıklamalarda bulunarak, Milas nüfusunun %42’sinin köylerde yaşadığını ve üretim ile hayatlarını idame ettirdiklerini ifade etti. İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığı adına Mehmet Çayırlı; “Milas Belediyesi’ni kazanmamız durumunda İYİ belediyecilik olarak zeytinyağı, bal,  halıcılık, seracılık ve tütün üretiminde Ziraat Odası bizim ‘Danışma Meclisi’miz olacak ve bu alanlarda Belediye ile köylü işbirliği ile MİL&BEL-KOOP’u kuracağız. MİL&BEL-KOOP adı altında da;

1- üreticimizin ürünlerini değerlendirmek, pazarlamak, aracı olmak,

2-Yapılacak olan fabrikalarla (Yap-İşlet-devret veya %51 Belediye %49 Köylü ortaklığı) istihdam sorununu çözmek,

3- Fabrikaların ürettiği ürünlerle ilgili markalaşmak (Labranda Zeytinyağı-Mylsaa Bal, Ada Halısı vs.) Ve yerel ve ulusal anlamda öncü olmak,

4- Bu sayede belediyemizin bütçe açığı ve borçlarının finansmanını sağlayacağız” dedi.

Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ileterek, yerel seçimlerde tüm siyasi partilere başarılar diledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500