escort izmir

Advert
Advert

ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISI TAMAMLANDI...

ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISI TAMAMLANDI...
Bu içerik 596 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısı, 6 Şubat 2019 Çarşamba günü Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat başkanlığında gerçekleşen meclis toplantısında 14 ana, 3 de ek gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Açılış ve yoklamanın ardından geçilen meclis toplantısında ikinci gündem maddesi olan Sağlık İşleri Müdürlüğü’nün 2019 yılında alınacak meclis ücret tarifeleri, notlar bölümünün üçünü maddesinde belirtilen; “Ambulans ve cenaze arabası il içi ücretsiz, il dışı km başına 3.00 TL alınacaktır” maddesi gereğince ücretin yüksek olduğundan bu maddeye “dönüşte ayrıca ücret alınmaz, kilometre gidiş mesafesi ne kadar ise o kadar ücret alınır”  maddesinin eklenmesi talebinin görüşülmesi sonunda konu plan ve bütçe komisyonuna hava edildi.

Üçüncü gündem maddesi oy çokluğu, dördüncü madde ise oy birliği ile kabul edilirken 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ve 13. maddelerin imar komisyonuna havale edilmesine karar verildi.

14. gündem maddesinde bulunan imar komisyon raporlarının görüşülmesinde bazı maddelere ek süre istenirken, bazı maddeler ret, bazı maddeler ise kabul edildi. Ek gündem maddesinde bulunan 3 madde ise meclis üyelerinin oy birliği ile kabul edildi. Milas Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısı dilek ve önerilerin ardından sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500