escort izmir

Advert
Advert

MİLAS, STADYUMUNU BEKLİYOR…

MİLAS, STADYUMUNU BEKLİYOR…
Bu içerik 1162 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla’nın en büyük ilçelerinden biri olan ve spor potansiyeli ile ilk sıralarda yer alan Milas, uzun bir süredir hem yeni yapılan şehir stadyumunun açılmasını hem de kapalı spor salonunun yeniden daha modern bir haliyle açılmasını bekliyor.

80’li yıllarda Milas sporunun hizmetine giren ancak günümüzde mevcut halleriyle kullanılması sıkıntılı olan Milas Şehir Stadyumu’nun Şubat ayı içinde açılma süresi, yüklenici firma ve mütahitten kaynaklanan eksikliklerin tamamlanamaması üzerine bir süre daha ertelendiği Milas kamuoyuna, Muğla Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından duyuruldu.

Özellikle futbol kulüplerinin Milas’ta oynamaları gereken lig maçlarını, Milas’ın dışında farklı yerlerde ve sahalarda oynamalarının büyük sıkıntısını belirten spor kulüpleri, Milas Şehir Stadyumu’nun biran önce açılıp, sporun ve Milas’ın hizmetine girmelerini bekliyorlar.

Kapalı Spor Salonu Devre Dışı…

Milas Gençlik ve Spor Müdürlüğü kapalı spor salonunun da mevcut haliyle Milas sporuna hizmet edememesi neticesinde kapatılması ile salon sporları ile uğraşan Milas spor kulüpleri, futbolda olduğu gibi antrenman yapacak ve müsabakalarını oynayacak salon bulamamalarının endişelerini dile getiriyorlar.

Uzun yıllardır yıkılması beklenen anacak bir türlü günümüze kadar yıkılmayan ve yenisi yapılamayan spor salonu ile ilgili bekleyişte sürüyor.

Henüz ne zaman ve nerede yeni bir spor salonun yapılacağı konusunda yetkililerden net bir bilginin Milas basınına ve spor kamuoyuna gelmemesi sonucunda, salon sporlarıyla uğraşan sporcular ve kulüplerde konu ile ilgili net açıklamaların yapılıp, Milas’a yakışır bir kapalı spor salonunun en kısa süre hizmete girmesini bekliyorlar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500