escort izmir

Advert
Advert

KAZASIZ KUL OLMAZ BEĞENİYLE İZLENDİ...

KAZASIZ KUL OLMAZ BEĞENİYLE İZLENDİ...
Bu içerik 1458 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İstanbul Gelişim Sanat tarafından sahneye konulan ‘Kazasız Kul Olmaz’ adlı Eğitsel Stand-Up, 5 Şubat 2019 Salı günü Milaslıların beğenisine sunuldu…

Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda 5 Şubat 2019 Salı günü saat 20’de Milaslılarla buluşan "Kazasız Kul Olmaz" isimli tek kişilik Standap Gösterisi ilgi ile izlendi.

Çocuklar Duymasın ve Seksenler dizilerinden tanınan tiyatro ve sinema sanatçısı Ceyhun Fersoy tarafından sergilenen standalone gösterisinde Ceyhun Fersoy'a, Zahrettin Çelik’te eşlik etti.

Trafik kazalarına ve kurallarına dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak amacıyla sahneye konulan gösteriyi Milas Kaymakamı Eren Aslan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Emniyet Müdürü Turgay Ava, MİTSO Başkanı Reşit Özer, Milas Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nurol Paskal, Kent Konseyi Başkanı Mehmet Günlük ve çok sayıda tiyatrosever izledi. ‘Kazasız Kul Olmaz’ adlı Eğitsel Stand-Up gösterisinde seyirciler koltuklarına özel olarak tasarlanmış emniyet kemerlerini takarak izlerken, oyunun sonunda sanatçı Ceyhun Fersoy izleyenlerden büyük alkış aldı.

Gösteri sonunda sanatçı Ceyhun Fersoy'a teşekkür plaketi verildi.

Gösterinin Milas'ta sergilenmesine destek olan firma ve kuruluşların da teşekkür plaketlerinin dağıtılması sonrasında günün anısına çekilen fotoğraflarla oyun tamamlandı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
koray dal     2019-06-24 tekrar gelecekmısınız firma olarak bizim haberımız olmadı :(
candan     2019-04-28 ben cok begendım ılgınc bır sey olmus
kenan kılıç     2019-02-08 tebrık ederim
candan     2019-02-08 harıka bır gosterıydı