escort izmir

Advert
Advert

BAŞKAN ADAYI SAYLAK; “TEK DERDİM HİZMET…”

BAŞKAN ADAYI SAYLAK; “TEK DERDİM HİZMET…”
Bu içerik 1228 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Milas Belediye Başkanı Adayı Barış Saylak, “koltuk peşinde değilim. Tek derdim doğup büyüdüğüm ve karnımı doyurduğum ilçeme hizmet etmek” dedi...

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimleri yaklaşırken, AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, mahalle ziyaretlerine başladı.

Bu kapsamında Kırcağız ve Kızılcayıkık mahalleriyle bir araya gelen Milas Belediye Başkan Adayı Saylak ile ziyaretlere; AK Parti Milas İlçe Teşkilatı Başkanı Fahri Acar, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Emin Nazmi Ünlüsoy, Milas Belediye Meclisi Aday adayları, kadın kolları, gençlik kolları ve partili üyeler eşlik etti. İki mahallede de büyük bir sevgiyle karışlanan Milas Belediye Başkanı Adayı Saylak, kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.

“BİRÇOK HİZMETE AÇ KALDIK”

İlk olarak Kırcağız Mahalle sakinleri tarafından mahalle girişinde karşılanan Saylak, kendisini bekleyen Mahalle sakinleriyle birlikte mahalle kahvesinde bir araya geldi. Burada bir konuşma yapan Mahalle Muhtarı Fikret Turgut, misafirlerine; “hoşgeldiniz” dedi. Muhtar Turgut, 2014 yılının başından buyana mahalle olarak birçok hizmete aç kaldıklarını belirterek; “Benim için belediyeye gelmiyor ve bir şey istemiyor ki demişler. Oysaki verdiğim dilekçeler ve sürekli belediyeye gittiğimi herkes biliyor. Neler istedim ama hiç birini yerine getirmediler. Üstüne mahallemde satılmadık yer kalmamak üzere. Kalanları da ne zaman satacaklar diye bekliyoruz. Seçim önlerinde bizi hatırladılar. Sonrasında ise unuttular. Şuanda mahalle gelen parke taşları bile AK Parti İlçe Başkanı Fahri Acar aracılığı ile geldi. Yani hizmeti yerelden alamadık ama AK Parti’den aldık” diyerek Milas Belediyesini eleştirdi.

Bu konuşmanın ardından söz alan Milliyetçi Hareket Partisi Milas İlçe Başkanı Emin Nazmi Ünlüsoy da İyi Parti’li seçmenlere seslenerek, “partiniz kurulduğunda nasıldı şimdi ne hale geldi. Gelin Cumhur ittifakına birlikte sahip çıkalım” dedi.

AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar ise kendilerine destek veren herkese teşekkür ederek, gelinen noktada Milas’ın tüm ihtiyaçlarını çok iyi bildiklerini belirterek, “Milas’ın başına Barış Saylak gelecek ve sorunlar bir bir ortadan kalkacak” dedi.

“TEK DERDİM İLÇEME HİZMET ETMEK”

Belediye Başkanı Adayı olurken nereden geldiğini ve neyi istediğini çok iyi bildiğini ifade eden Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, “Ben daha önce Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday adayı oldum. Aslını inkar eden haramzadedir. Koltuk peşinde değilim. Tek derdim doğup büyüdüğüm ve karnımı doyurduğum ilçeme hizmet etmek. Gelinen noktada ise baktığımızda ilçemiz zor durumda. Mahallelerimiz hizmete aç” dedi.

“PERSONEL MAAŞINI ÖDEMEDEN BİR KURUŞ MAAŞ ALMAYACAĞIM”

Milas Belediyesi’nde çalışan personelin de yaşadığı zorlukların farkında olduğunu dile getiren Milas Belediye Başkan Adayı Saylak, “Personelimizin maaşını ödemeden kendimde de bir kuruş maaş almayacağım. Bunun sözünü veriyorum. Personelimize maaş ödeyemezken ben o makam aracına binemem. Milas Belediyesi’nin şuanda 130 milyon TL borcu var. Bu sıkıntıları aşmak için Cumhurbaşkanımızdan bizzat destek sözünü aldım ve ilçemdeki sorunları bir bir kaldırabilmek, vatandaşlarımızın da desteğiyle daha yaşanılır bir ilçe oluşturabilmek için aday oldum” diyerek, toplumun her kesimiyle birlikte başarıya ulaşacaklarını söyledi.

“KAPIMIZDA, GÖNLÜMÜZDE, TELEFONUMUZDA HERKESE AÇIK”

Milas’ta yaşanılan sorunların çözümü için tüm projelerin hazır olduğunu kaydeden Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, “Bize 7 gün 24 saat kapısı ve telefonu açık olan bir başkan gerekli ve ben buna hazırım. İstediğiniz zaman bana ulaşabileceksiniz. Ulaşabilecekseniz ki her şeyi birlikte başarabilelim” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500