escort izmir

Advert
Advert

SERCAN KESKİN, EMEK MUHTARLIĞI’NA ADAY…

SERCAN KESKİN, EMEK MUHTARLIĞI’NA ADAY…
Bu içerik 2555 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde, siyasi arenada nabız yükselirken, demokrasinin temel taşı olarak adlandırılan mahalle muhtarları da adaylıklarını açıklamaya devam ediyor… Bu kapsamda ilçemizde esnaflık yapan Sercan Keskin de Emek Mahalle Muhtarlığı’na aday olduğunu açıkladı…

İlçemize bağlı Çamköy Mahallesi’nde 1966 yılında doğan, Milas Sanayi Sitesi esnaflarından Sercan Keskin, 31 Mart 2019 yılında gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimleri’nde Emek Mahallesi Muhtarlığı’na aday olduğunu açıkladı.

Emek Mahallesi Muhtarlık görevine talip olan Sercan Keskin adaylığı ile ilgili açıklama yaparak; “1988 yılından itibaren Emek Mahallesi’nde ikamet etmekteyim. Ayrıca yine 1988 yılının Mart ayından beri Milas Sanayi Sitesi’nde esnaflık yapıyorum. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri’nde siz değerli Emek Mahallesi sakinlerinin güvenini ve desteğini istemekteyim. Mahalle sakinlerimizin güven ve desteğiyle Emek Mahallesi Muhtarlığı’na seçilirsem, 7 gün 24 saat tüm mahallenin ortak veya şahsi sorunlarını her türlü ilgili makam ve mercilere iletip takipçisi olacağım. Bana güvenen mahallemizin değerli sakinlerinin hür iradesine ve en doğru kararı vereceğine inanıyorum. Hepinizin desteklerini bekliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500