escort izmir

Advert
Advert

SAYLAK; “BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ”

SAYLAK; “BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ”
Bu içerik 1246 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, sanayi esnaflarını ziyaret ederken yaptığı açıklamada; “ilçemizde alacağımız her türlü kararda ilgili çalışmadaki kişiler ile birlikte hareket ederek kararlar alacağız” dedi.

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde AK Parti’nin Milas Belediye Başkan Adayı olan Barış Saylak, seçim çalışmaları kapsamında Milas’ın can damarlarından olan sanayi esnafı ziyaretlerine başladı. Saylak ile birlikte ziyaretlere AK Parti Milas İlçe Teşkilatı Başkanı Fahri Acar, Milas Belediyesi Meclis Üyeliği için aday adayı olan isimler ve partililer katıldı.

Yapılan ziyaretlerde esnaflarla tek tek bir araya gelen Milas Belediye Başkan Adayı Saylak, sanayi esnafının Milas için ne demek olduğunu çok iyi bildiğini ifade etti. Sanayide faaliyet gösteren esnafların sorunlarını bildiğini ve bu anlamda yaptıkları çalışmaların devam ettiğini ifade eden Milas Belediye Başkan Adayı Saylak; “Yönetim anlayışımızın başında birlikte hareket etmek ve birlikte karar almak var. İlçemizde alacağımız her türlü kararda ilgili çalışmadaki kişiler ile birlikte hareket ederek kararlar alacağız. Sanayimiz ile ilgili alınacak olan kararlarımızda da bu anlayış doğrultusunda esnaflarımızla birlikte olacağız. Onların sorunlarının çözümü noktasında yine onların fikirlerini alarak ve akıl çerçevesinde sorunların çözüme kavuşacağına inanıyorum.

İlçemizdeki ekonominin canlandırılması ile ilgili birçok projemiz var ve bunları ilerleyen haftalarda bir bir açıklayacağız. Projelerimizi açıkladığımızda uygulanabilirliğini ve gerçekliğini herkes görecek” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500