escort izmir

Advert
Advert

SAYLAK; “HER ZAMAN GENÇLERİMİZİN YANINDAYIM”

SAYLAK; “HER ZAMAN GENÇLERİMİZİN YANINDAYIM”
Bu içerik 1772 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gençlik Konseri’nde gençlerle bir araya geldi.

Milas Belediyesi’nin katkıları, Milas Sanatçılar Derneği tarafından düzenlenen Müzik öğretmeni Ali Çakır koordinatörlüğünde Milas’ta ikamet eden gençler tarafından 20 yıl önce başlatılan, yarıyıl tatilinin ikinci haftasında düzenlenen ve geleneksel hale gelen Gençlik Konseri yapıldı. Düzenlenen konsere çok sayıda genç ve AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak katıldı. Saylak, konsere katılan gençlere tatlı ikramında bulundu.

Konserin sunuculuğunu yapan Ezgi Dönmez ise etkinliğin başında yaptığı konuşmasında, katılan herkese teşekkür ederek; “Konser öncesinde ağzımızı tatlandıran, ince düşüncesiyle bize destek olan Barış Saylak’a çok teşekkür ederiz” derken, gençler Saylak’a alkışlarıyla teşekkür etti. 

Gençlerle birlikte eğlenceli anlar yaşayan Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak ise gençlerin taleplerini kırmadı ve bol bol fotoğraf çektirdi. Kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür eden ve gençlere yapılan her türlü desteğin önemine dikkat çeken Milas Belediye Başkan Adayı Saylak, şunları söyledi:

“Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizle birlikte olmaktan dolayı son derece mutlu oldum. Onlarla birlikte olarak gelecekten beklentilerini ve bizlerden neler beklediklerini biz kez daha öğrenme şansım oldu. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimize güvenmek ve onlara her zaman destek olmak zorundayız. Bu anlamda bende her zaman gençlerimizin yanında yer alacağımın sözünü veriyorum.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500