escort izmir

Advert
Advert

MİZO’NUN GENEL KURULU YARIN…

MİZO’NUN GENEL KURULU YARIN…
Bu içerik 970 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Ziraat Odası Başkanlığı’nın 27’nci Olağan Genel Kurul Toplantısı yarın yapılacak…

İlçemizdeki çiftçilere daha iyi hizmet edebilmek ve sorunları sürekli gündeme getirmeye çalışan Milas Ziraat Odası’nın seçimli genel kurulu 1 Şubat 2019 Cuma günü saat 10’da Ziraat Odası Yeni Hizmet Binası Atatürk Konferans Salonu’nda başlayacak. Milas Ziraat Odası 27’nci Olağan Genel Kurulu’nda mevcut Başkan İsmail Atıcı tekrar aday olduğunu açıkladı.

Milas Ziraat Odası 27’nci Olağan Genel Kurulu, 1 Şubat 2019 Cuma günü saat 10’da açılış, bir başkan, bir başkan vekili ile 2 katip üyeden oluşan divan heyeti seçimi ve yoklama ile başlayacak.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla devam edecek olan genel kurul, çalışma raporunun okunması ve müzakeresi, misafirlerin konuşması, kesin hesapların müzakeresi ve kabulü, oda meclis grubunun ibrası, 2020-2023 çalışma raporunun müzakeresi ve onaylanması, Meclis kuruluna bütçe aktarma yetkisinin verilmesi, görüşülmesi ve onaylanması, plaketlerin verilmesi, dilek ve temenniler ile devam edecek.

Genel kurul, Oda meclisinin asil ve yedek üyelerinin seçimi ve Oda meclisi yönetim kurulunun asil ve yedek üyelerinin seçilmesi ile sona erecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500