escort izmir

Advert
Advert

GERİ DÖNÜŞÜM YARIŞMASI DÜZENLENİYOR…

GERİ DÖNÜŞÜM YARIŞMASI DÜZENLENİYOR…
Bu içerik 975 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi tarafından ilçemiz genelindeki tüm mahallelerde yaşayan, üreten 18 yaş üzerindeki kadın vatandaşlar arasında “Geri Dönüşüm Malzemeden Proje Tasarım Yarışması” düzenleniyor.

“Kadınlar Geleceği Düşünüyor, Geri Dönüştürüyor” sloganıyla düzenlenen yarışmada Çevre bilincinin geliştirilmesi, çevreye duyarlılığın arttırılması, günlük hayatta tükettiğimiz ürünlerden oluşan atık malzemelerin değerlendirilerek tekrar kullanıldığının farkına varılması, ekonomiye katkı sağlanması hedefleniyor. Milas Belediyesi ve Milas Belediyesi’nin ambalaj atıklarının toplanması için sözleşme imzaladığı lisanslı firma Mavi Yol Su Tic. A.Ş.'nin birlikte düzenlediği geri dönüşüm malzemelerle proje tasarım yarışmasına son başvuru tarihi 01 Mart 2019 tarihi mesai bitimi olarak açıklandı.

Yarışmacıların geri dönüşüm malzemeden yapmış oldukları tasarımlara ait fotoğrafları (tüm cephelerden ayrıntılı olarak görünecek şekilde) 1 Mart 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar temizlik@milas.bel.tr adresine göndermeleri gerekiyor.Yarışmada değerlendirmeye giren tasarımları yapan yarışmacılarla telefonla iletişim sağlanacak. Söz konusu tasarımlar yarışmacılar tarafından 4 Mart 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Milas Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne teslim edilecek.  Geri dönüşüm malzemeden yapılmış tasarımlar jüri tarafından değerlendirilerek 05 Mart 2019 Salı günü Milas Belediyesi internet sitesinde duyurulacak. Değerlendirilmeye alınan tasarımlar 10. Milas Güney Ege Uluslararası Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda, Milas Belediyesi standında sergilenecektir. Dereceye giren yarışmacılara ödülleri ise 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde saat 15’te 10. Milas Güney Ege Uluslararası Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda, Milas Belediyesi standında verilecek. Yarışmada birinci olacak esere tam altın, ikinci olan esere yarım altın, üçüncü olan esere çeyrek altın, mansiyon ödülü almaya hak kazanan esere ise gram altın verilecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500