escort izmir

Advert
Advert

ORTAK PAYDAMIZ YENİ MİLASSPOR...

ORTAK PAYDAMIZ YENİ MİLASSPOR...
Bu içerik 706 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yeni Milaspor Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karabıyık son günlerde maddi anlamda zor zamanlar geçiren Yeni Milassspor Kulübü ile ilgili bilgi vermek ve bu hafta sonu oynanacak olan, şampiyonluk yolunda büyük önem arz eden Turgutreisspor maçı öncesi basın mensuplarıyla bir kahvaltıda buluşarak, açıklamalarda bulundu...

30 Ocak 2019 Çarşamba günü Sarı Konak Cafe’de basın mensuplarıyla buluşan Başkan Ahmet Karabıyık’ın yanı sıra Sevdamsın Yeni Milassspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak ve Yeni Milasspor’a gönül vermiş taraftarların da basın açıklamasına katılmasıyla, taraflar karşılıklı olarak görüş, düşünce ve Yeni Milassspor’un daha iyi yerlere gelmesi adına fikirlerini açıkladılar.

Kahvaltıda ilk açıklamayı yapan Yeni Milaspor Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karabıyık; “Önümüzde zor bir maç var. Ekonomik krizimiz son noktasına kadar geldi. Takımımız bu sıkıntılara rağmen çok iyi gidiyor. Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Ama para sıkıntımız var. Düzenlenen yemeklerden beklenilen karşılığı alamadık. Oyuncularımız önceki gün antrenmanlara çıkmadılar. Takımımızı bu günlere kadar zor şartlarda getirdik. Her hafta deplasmana gitmemiz ekstra masraflar çıkartarak bizi zorluyor. 10 Şubat 2019 Pazar günü deve güreşi etkinliğimiz var. Esnaf ve halkın da takıma destek çıkması lazım. Ortak paydamız Milas’tır, Yeni Milasspor’dur” dedi.

Yeni Milasspor Başkanı Ahmet Karabıyık’tan sonra taraftarlar adına söz alan Sevdamsın Milasspor Taratarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak; “Bizim bu toplantıya katılma sebebimiz Milasspor’a sahip çıkılmasının gerektiğidir. Verilen sözlerin yerine getirilmesi gerekiyor. Taraftarlar olarak, takımdaki oyuncularımıza elimizden gelen yardımı ve desteği veriyoruz. Başkandan isteğimiz futbolculara bir an önce ödeme yapılmasıdır. Bu futbolcular şuanda mağdur durumda ve ekonomik sıkıntı yaşıyorlar. Bu kulübün asıl sahibi taraftarlardır. Bizim isteğimiz futbolculara verilen sözlerin yerine getirilmesidir. Milasspor hepimizin takımıdır. Birlik ve beraberlik içinde bu takıma destek olcağız. Bu hafta önemli bir maçımız var ve kazanmamız lazım. Futbolculara da destek olmamız lazım. Biz taraftarlar olarak Yeni Milasspor Yönetimine ve futbolcu kardeşlerimize elimizden gelen desteği vermeye hazırız” dedi.

Yapılan karşılıklı istişareler ve konuşmaların ardından hafta sonu oynanacak olan Turgutreisspor maçı hakkında da açıklamalarda bulunan taraftarlar, bu maçta taraftar grubu olarak takıma destek vereceklerini ve deplasmanda takımlarını yalnız bırakmayacaklarını belirterek, maç zamanına kadar futbolcuların sorunlarının çözülmesi adına Yeni Milasspor Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karabıyık’a istekte bulundular.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500