escort izmir

Advert
Advert

YASAKLANAN DÖNÜŞLER ‘TEHLİKE’ SAÇIYOR…

YASAKLANAN DÖNÜŞLER ‘TEHLİKE’ SAÇIYOR…
Bu içerik 1086 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemiz Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan Lise Kavşağı’ndan gidiş yönüne göre her iki istikametten yasaklanan sola dönüşler ‘tehlike’ saçıyor… Uyarı levhalarını fark etmeyen dikkatsiz sürücüler olası bir kazaya davetiye çıkarıyor…

Muğla Büyükşehir Belediyesi UKOME kararı ile ilçemiz Atatürk Bulvarı üzerinde yer alan Lise Kavşağı’nda 2018 yılı Eylül ayı içerisinde trafikte yapılan yeni düzenlemelerle gidiş yönüne göre her iki istikametten sola dönüşler yasaklanmıştı. Yapılan düzenlemeye, uyarı levhalarına henüz alışamayan bazı dikkatsiz sürücüler, gidiş yönüne göre her iki istikametten sola dönüş yaparak, olası bir kazaya davetiye çıkarıyor.

Kazayla burun buruna kalan bazı sürücüler uyarı levhalarının yetersiz olduğunu ileri sürüp, daha güvenli önlem alınması gerektiğini belirterek; “2018 yılı Eylül ayı içerisinde trafikte yapılan yeni düzenlemelerle Lise Kavşağı’nda gidiş yönüne göre her iki istikametten sola dönüşler yasaklandı. Bu kavşakta uyarı levhaları ile alınan önlemlere bazı vatandaşlarımız henüz alışamadı. Geçmiş dönemlerde bu kavşakta gidiş yönüne göre sola dönüşler serbest idi. Yetkililerin bu kavşakta tekrar bir inceleme yaparak, daha güvenli önlem almaları gerekiyor. Yoksa bu kavşakta bazı dikkatsiz sürücülerin saçtığı tehlikeyle birçok vatandaşın canı yanabilir” diyerek Lise Kavşağı’ndaki tedbirlerin arttırılmasını istediler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500