Advert
Advert

ENCÜMEN KARARIYLA TRAFİĞE KAPATILDI…

ENCÜMEN KARARIYLA TRAFİĞE KAPATILDI…
Bu içerik 3898 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemiz Hacıilyas Mahallesi’nde yer alan Avcılar Sokak’ın bir kısmı, Milas Belediyesi Encümen Kurulu’nun almış olduğu karar doğrultusunda trafiğe kapatıldı… Sokak, okul bölgesi olması dolayısıyla belirli gün ve saatlerde açık bulundurulacak…

Hacıilyas Mahallesi’nde yer alan eski Kız Meslek Lisesi olarak bilinen, şimdi ise Sakarya Ortaokulu olarak hizmet veren okul binası önünden geçen Avcılar Sokak’ın bir kısmı araç trafiğine kapatıldı. Okul bölgesi olması dolayısıyla bazı öğrenci velilerinin isteği üzerine Milas Belediyesi Encümen Kurulu’nun almış olduğu karar doğrultusunda trafiğe kapatılan sokak, belirli gün ve saatlerde açık bulundurulacak.

Yetkililerin, hafta sonu, yaz ayları ve okulun kapalı bulunduğu gün ve saatlerde trafik akışının sağlanacağı belirtilen Avcılar Sokak’ta, olası bir acil durum karşısında sokak girişine dikilen demir bariyerlerin anahtarlarından bölgede ikamet eden esnaf ve vatandaşlarda da bulundurulduğu ifade edildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nevzat Çağlar Tüfekçi     2019-01-14 Güzel olmuş. Şehir içinde bazı yollar yaya yolları haline getirilmeli. Her sokağa araçlar girmek zorunda değil... Belediyeyi kutlarım!..