escort izmir

Advert
Advert

“9. TURHAN SELÇUK KARİKATÜR YARIŞMASI BAŞLIYOR”

“9. TURHAN SELÇUK KARİKATÜR YARIŞMASI BAŞLIYOR”
Bu içerik 458 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi tarafından bu yıl 9’ncusu düzenlenecek olan Uluslararası Turhan Selçuk Karikatür Yarışması başvuruları başladı...

Bu yıl 9’ncusu gerçekleştirilecek olan Turhan Selçuk Karikatür Yarışması’na başvurular başladı. Yarışmanın son başvuru tarihi ise 30 Nisan 2019 olarak belirlendi. Konu kısıtlamasının olmadığı yarışma tüm çizerlere açık olacak.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın da yer aldığı seçici kurulda karikatüristler Kamil Masaracı, İzel Rozental, Aslı Alpar, Turgay Karadağ, Halit Kurtulmuş, Adriana Mosquera-Nani (Kolombiya), Christina Sampaio (Portekiz), Serter Karataban ve Turhan Selçuk’un eşi Ruhan Selçuk isimleri yer alacak.

Yarışma sonuçları 20 Mayıs ‘ta açıklanacak ve ödül töreni ise 13 Eylül’de gerçekleştirilecek. Ödül töreniyle birlikte Çöllüoğlu Hanı içerisinde sergilenmeye değer görülen ve ödül alan karikatürlerin sergileneceği bir sergi açılacak. Sergi 1 Ekim’e kadar açık kalacak.

Yarışmanın birincisine 7.500, ikincisine 5.000 ve üçüncüsüne 3.000 Türk Lirası ödül verilecek.

Yarışmaya katılacak sanatçıların eserlerini “9. Uluslararası Turhan Selçuk Karikatür Yarışması - Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü Hisarbaşı Mahallesi Belediye Caddesi No:24/A 48200 Milas, Muğla”  ya da info@milas.bel.tr ve milasbelediyebasin@gmail.com e-posta adreslerine göndermesi gerekiyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500