escort izmir

Advert
Advert

41. YILA ÖZEL GECE…

41. YILA ÖZEL GECE…
Bu içerik 964 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yeni Milasspor Kulübü 41. kuruluş yılını mor-beyaz sevdalılarıyla birlikte, 11 0cak 2019 Cuma günü oldukça kalabalık bir şekilde kutladı...

Milas Havuzbaşı Resturant’ta düzenlenen gecenin açılış konuşmasını Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık yaparak, geceye katılımları ve destekleri için herkese teşekkür etti.

Kulübün Onursal Başkanı ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ta yaptığı konuşmasında geceye katılarak destek verenlere teşekkür ederek, Yeni Milasspor’un birlik ve beraberliği adına bir arada olduklarını, Yeni Milasspor’u hak ettiği üst liglerde görmek istediklerini belirtti.

Teşekkür Plaketleri Verildi…

Yeni Milasspor’un kuruluşunun 41. yılı için düzenlenen yemek ve gecede önce Yeni Milasspor Kulübü’nün kurucu üyelerine ve kulübün eski başkanlarına Yeni Milasspor Kulübü Yönetimi tarafından birer teşekkür plaketi verildi. Ayrıca Yeni Milasspor Kulübü’ne ve takımına destek veren isimler de gecede teşekkür plaketi ile onurlandırıldı.

Kutlama Pastasını Birlikte Kestiler...

Yeni Milasspor’un 41.yılını kutlama gecesinde bir araya gelen kulübün eski efsane kulüp başkanları hep birlikte 41. yıl pastasını keserek “Nice güzel ve başarılı yıllar” vurgulaması yaptılar.

Geceye; CHP eski Muğla Milletvekili ve eski Kulüp Başkanlarından Fevzi Topuz, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediyesi Meclis Üyeleri, CHP Partisi Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe, MİTSO Başkanı Reşit Özer, Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanı Mustafa Sezgin, eski kulüp başkanlarından Fikri Çırak, Vedat Çakır, Nazmi Zeybek, Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulüp Başkanı Erhan Çiftçi, Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal, İYİ Parti Yönetim Kurulu Üyeleri ve Mehmet Çayırlı, Milas Yörük Obaları Derneği Başkanı Erkan Turgut ve Yöneticileri, Yeni Milasspor Amigosu İbrahim Alır, Eski Kulüp Başkanı Halil İbrahim Gülen’in temsilcisi Belediye Meclis Üyesi Ece Gülen, Milasspor Masterlar Futbol Takımı Teknik Sorumlusu Hasan Ali Arıkan, Genel Koordinatör Erkan İşli ve futbolcular, Karaovaspor Kulübü Teknik Sorumlusu Birol Erten, MİTSO eski başkanı Enver Tuna, Yeni Milasspor’un eski genel kaptanı Savaş Küç, Yeni Milasspor Futbol Takımı Teknik Sorumlusu Cenk Atasoy ve futbolcular ile çok sayıda mor beyaz sevdalısı katıldı.

Yeni Milasspor’un 41.yılı kutlama gecesinde Oktay Ölmez ve orkestrası ile Mustafa Demir de sahne alarak, şarkıları ile geceyi renklendirdiler.

Gecenin son bölümünde Yeni Milasspor’a maddi destek amacıyla bağış toplanarak gece noktalandı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500