escort izmir

Advert
Advert

DESTEK VEREN KURUMLAR ONURLANDIRILDI…

DESTEK VEREN KURUMLAR ONURLANDIRILDI…
Bu içerik 572 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından bilgilendirme toplantısı yapıldı… Toplantıda kuruma destek verenler plaketle onurlandırıldı…

Milas Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından, 4 yıllık çalışma faaliyetleri hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi. Toplantıda Milas Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nün tadilat ve yenileme çalışmalarına yardımda bulunan, etkinliklerine katkı yapan oda, dernek, kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum kuruluşları, firma yetkilileri ve medya kuruluşlarına plaket takdim edildi.

Toplantıya; Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Tarım ve Orman Müdürü Eşref Arslan, Milas Sağlık Müdürü Dr. M. Ergun Kırova, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Milas Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Artay Yağcı, MİTSO Başkanı Reşit Özer, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurol Paskal, Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Sezgin, TÜRKSİAD Başkanı Mehmet Sert, Milas Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Çoban ve muhtarlar, ilçede faaliyet gösteren firmaların yetkilileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Milas Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Tunahan Bayram; “Hayat boyu eğitim dediğimiz, örgün eğitimin dışında kalan eğitim süreçlerinin, yaygın eğitimin yürütücüsü durumunda olan kurumumuzun, sorumluluk alanına giren yaygın eğitim; yetişkin eğitimi, açık öğretim, mesleki eğitim, 21 yaş üstü engelli bireylerin eğitimi, kırsal kalkınma alanında yapılacak eğitim ve seminerlerin organizasyonunu yapıp, diğer kurum ve kuruluşların talepleri doğrultusunda meslek içi oryantasyon eğitimlerini de aksatmadan devam ettirme gayreti içindeyiz. Kültürel faaliyetler ve yerel organizasyonların içinde bulunmaktan ayrıca memnuniyet duymaktayız. Yapılan işleri topluma yarar açısından ve çevrenin ihtiyaçları doğrultusunda yapmak, yeni olan bir alanın bulunulan çevreye sunulmasını sağlamak, hem işimizi yapıp hem de işimizi geliştirmek açısından çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. Biz Osmanlı’nın zaviye kültürünün Cumhuriyetimizin millet mektepleri, halk evlerinin kuruluş felsefesinin devamı şuurunu hep üzerimizde hissetmekteyiz. Halka hizmet hakka hizmet anlayışını düstur edinen bir insan kaynakları yönetimi uygulamaktayız. Biz çalışırken paydaşlarımız olan kurum ve kuruluşlar sivil toplum kuruluşları bizim yükümüzün hafiflemesinde ciddi desteği olmuştur çok çok teşekkür ediyorum. Biz sorumluluğumuzu yerine getirirken bize yol göstericiliği ile göremediğimiz bazı noktaları aydınlatmalarıyla bizim işimizi aşkla yapmamıza katkı sağlayan, motivasyon gücümüz ve başarılarımızın bir nevi gerçek kahramanları İlçe Milli Eğitim Müdürüm Sayın İsa Bal ve değerli Kaymakamım Sayın Eren Arslan’a şükranlarımı arz ederim” dedi.

Konuşmanın ardından Milas Halk Eğitimi Müdür Yardımcısı Ramazan Evren Yalavaç, fiziki durumu iyileştirilen kurumun 4 yıllık süreçteki faaliyetleri hakkında sinevizyon eşliğinde detaylı bir sunum gerçekleştirdi.

Sunumun ardından protokol üyeleri tarafından, Milas Halk Eğitimi Merkezi çalışmalarına, kurumdaki tadilat ve yenileme çalışmalarına katkıda bulunan STK liderlerine, firma yetkililerine ve yaptıkları çalışmaların halka iletilmesini sağlayan medya kuruluşlarına plaket takdim edildi.

Toplantının ardından 10 Ocak İdareciler Günü ve 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürü Tunahan Bayram, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Reşit Özer ve ilçemizde görev yapan gazeteciler tarafından pasta kesimi yapıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500