escort izmir

Advert
Advert

26. ÖDÜL TÖRENİ YAPILIYOR…

26. ÖDÜL TÖRENİ YAPILIYOR…
Bu içerik 650 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla ASKF tarafından geleneksel olarak her sene düzenlenen amatör sporun başarılı sporcuları, spor kulüpleri, amatör spora destek ve katkı veren kurum ve kuruluşlar ile şahıslara teşekkür anlamında ödülleri 15 Ocak 2019 Salı günü Muğla CNS Tesisleri’nde saat 15’te düzenlenecek ödül töreni ile dağıtılacak. Tören de Radyo Gözlem de amatör spora verdiği destek sebebiyle plaket alacak.

Milas’a yine ödül yağdı…

Bu yıl 26’ncısı düzenlenecek Muğla ASKF Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ödül töreninde, ilçemiz Milas yine ödülere doyacak.

Spor Muhabirleri dalında Milas Önder Gazetesi’nden Hüseyin Açar ile Milas Medya’dan Sercan Ergin ödül alacaklar.

Milas basını olarak Radyo Gözlem, Milas Önder Gazetesi ve Milas Medya Grubu da amatör spora verdikleri destekler için teşekkür plaketlerini alacaklar.

Ayrıca 2017-2018 spor sezonundaki başarıları nedeniyle Yeni Milasspor Kulübü 43 farklı kategoride, Milas Gençlikspor 4 farklı kategoride, Milasgücü 2 farklı kategoride ödül alacak.

Milas Belediyespor Yılın En Başarılı Voleybol Takımı Seçildi…

2017-2018 sezonunda Büyük Erkekler Voleybol Birinci Ligi’ne fırtına gibi bir giriş yaparak, Milas ve Muğla’yı yaptıkları mücadele ile onurlandıran Milas Belediyespor Büyük Erkekler Voleybol Takımı yılın en başarılı spor takımı olarak Muğla ASKF’den ödül alırken, Kulübün Başkanı Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a da özel başarı ödülü aynı gün verilecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500