Advert
Advert
Advert

BAŞKAN GEZGİN, MİLAS BASININI AĞIRLADI…

BAŞKAN GEZGİN, MİLAS BASININI AĞIRLADI…
Bu içerik 609 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Süt Üreticileri Birliği tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Birlik Binası’nda bir etkinlik düzenlendi. Etkinlikte Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin ve gazeteciler tarafından pasta kesildi…

’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla, kurulduğu yıldan itibaren ilçemizde yaptığı çalışmalar ve yatırımlarla dikkat çeken Milas Süt Üreticileri Birliği tarafından, birlik binasında ilçemizde görev yapan gazetecilere yönelik bir etkinlik düzenlendi.

Etkinlikte gazetecilere ilçemizde üretilen sütten yapılan salep ikramının ardından Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcısı, Milas Süt Üreticileri Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin tarafından kısa bir açıklama yapıldı. Gezgin açıklamasında; “Biz sizlerle bir aile gibiyiz. Bu güzel ilişkimizin yıllarca devam etmesini temenni ediyorum. Sizlerin ne zor şartlarda çalıştığınızı biliyoruz. O yüzden de Milas Süt Üreticileri Birliği olarak her zaman destekçiniz olacağız. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Birlik Başkanı Ali İhsan Gezgin tarafından yapılan konuşmanın ardından günün anısına pasta kesimi gerçekleştirildi. Etkinlik toplu hatıra fotoğrafının çekiminin ardından sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500