Advert
Advert
Advert

CHP’Lİ GENÇLER, BEÇİN’DE BULUŞTU…

CHP’Lİ GENÇLER, BEÇİN’DE BULUŞTU…
Bu içerik 685 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

CHP Milas ilçe Gençlik Kolları, İlçemize bağlı Beçin Mahallesi’ndeki Kafe Mola’da buluştu... 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler öncesinde strateji belirleyen gençler, katılan yeni üyelerle daha da büyük bir aile olduklarını belirterek, 31 Mart akşamı örgütlü mücadelenin gücünü bir kez daha göstereceklerini vurguladılar.

Yaklaşan yerel seçim öncesinde başkan ve meclis üyeleri kadar parti teşkilatları da seçim çalışmalarına son sürat devam ediyor. Partilerin ana kademelerinin yanı sıra kadın ve gençlik kolları başkan ve üyeleri de, seçim öncesindeki çalışmaları belirlemek, yol haritası çizerek, seçim stratejilerini oluşturmak için yoğun bir çaba içine girdiler.

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkanı Göksel Billur ve arkadaşları, önceki gün akşam ilçemize bağlı Beçin Mahallesi’ndeki Kafe Mola’da bir araya gelerek, 31 Mart seçimlerinin stratejisini, seçim öncesindeki çalışma programını belirlediler.

Meşelik, Çomakdağ, Tuzabat ve Boğaziçi mahallelerinin ardından Beçin’de de bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirten İlçe Gençlik Kolları Başkanı Göksel Billur, arkadaşlarına birlik ve beraberlik çağrısında bulunarak şunları söyledi:

“31 Mart gününe kadar; çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Hiç kimseyi ötekileştirmeden, herkesi kucaklayarak partimizi yeniden yerel iktidara taşıyacağız. İlçe gençlik kolları olarak, ana kadememiz, kadın kollarımız, başkan adayımız ve ekibiyle uyum içerisinde çalışcağız. Bu anlayışla yola çıktık, tüm engelleri aşarak hedefe ulaşacağız. Bir kez daha örgütlü mücadelenin gücünü ve önemini 31 Mart akşamı göstereceğiz. Bu nedenle özellikle aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza seslenmek istiyorum; örgütlü mücadeleye inanan genç arkadaşlarımızla birlikte zafere ulaşacağımızdan eminiz.”

Milas’ta sanki bir savaş varmışçasına bir hava yaratılmaya çalışıldığını da söyleyen İlçe Gençlik Kolları Başkanı Billur; “Yaratılmak istenen bu havaya bir anlam veremiyoruz. Söz konusu vaatlerin samimi olmadığını ve şuan gerçekleştireceklerini iddia ettikleri vaatlerin de boş laftan öteye gitmeyeceğini düşünüyoruz. Madem iktidarın gücünü Milas’a getireceklerdi, neden 17 yıllık iktidarlarında getirip de bir kısmını bile gerçekleştirmediler” dedi.

Yapılan toplantının son bölümünde ise, gençlik kolları üyeliği için kayıt yaptıran; Ergün Oruç, Özkan Toprak ve Tanju Dükkan’a parti rozetleri takıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500