escort izmir

Advert
Advert

DR. KAHRAMAN İÇİN İMZALAR GÖNDERİLDİ…

DR. KAHRAMAN İÇİN İMZALAR GÖNDERİLDİ…
Bu içerik 4194 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapan Orhan Kahraman Karaisaoğlu’nun başlatılan bir soruşturma kapsamında açığa alınmasının ardından, hastaları ve hasta yakınları tarafından Karaisaoğlu’nun yeniden görevine iade edilmesi için başlatılan imza kampanyasında toplanan imzalar ilgili kurumlara gönderildi…

2013 yılında ilçemize atanarak 75.Yıl Milas Devlet Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak göreve başlayan Doktor Orhan Kahraman Karaisaoğlu yaptığı başarılı çalışmalarla ve sempatik davranışlarıyla Milaslıların gönüllerini kazanarak, sevilen hekimler arasında yer almayı başardı.

İlçemizde göreve başladığı günden itibaren yaptığı başarılı çalışmalarla dikkat çeken, taktir toplayan Karaisaoğlu, 2018 yılı Eylül ayında güvenlik güçlerince başlatılan bir operasyon ile gözaltına alınmış, yaklaşık iki aylık bir tutukluluk süresinin ardından çıkarıldığı ilk mahkemece tahliye edilmişti.

Yaşanan bu süreçte sürekli Dr. Karaisaoğlu’nun yanında yer alan hasta, hasta yakınları ve imza kampanyasını başlatan ilçemiz esnaflarından Eşref Polat bir aylık süreç içerisinde toplanan yaklaşık Bin imzayı ilgili kurumlara gönderdiler.

Dr. Karaisaoğlu’nun yeniden görevine iade edilmesi konusunda da hukuki bir engel olmadığını ifade eden Polat, “Yaklaşık iki ay önce tahliye olan doktorumuz uzun süredir görevine başlayamadı. Geçen bu süreç içerisinde hasta ve hasta yakınları mağdur olmaya devam ediyor. 1 ay önce başlatmış olduğumuz imza kampanyası sonucunda da toplamış olduğumuz yaklaşık Bin imzayı T.C. Sağlık Bakanlığı’na ve Muğla İl Sağlık Müdürlüğü’ne göndermiş bulunmaktayız. Göndermiş olduğumuz imzaları yetkililerin bir an önce dikkate alarak, Doktor Orhan Kahraman Karaisaoğlu’nu ilçemizdeki görevine iade etmelerini istiyoruz. Ayrıca bu olayın kumpas olduğunu ileri süren doktorumuz Karaisaoğlu, kendisine bu suçlamayı yapan bazı hastane çalışanları hakkında da suç duyurusunda bulunduğunu öğrendik” diyerek sözlerini tamamladı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500