Advert
Advert
Advert

AK PARTİ MİLAS HEYETİNDEN BİR DİZİ ZİYARET…

AK PARTİ MİLAS HEYETİNDEN BİR DİZİ ZİYARET…
Bu içerik 629 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti heyeti, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’yi ziyaret ederek, Milas’a yeni fuar alanı talebinde bulundu...

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar ve Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı grup toplantısını izleyen heyet, daha sonra Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli ve Kültür Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret etti.

Ziyaretlerden Milas çiftçilerine de müjde çıktı. Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, 2017-2018 desteklemeleri de dahil olmak üzere, süt, buzağı, mazot, prim ve diğer tüm desteklerin kısa süre sonra çiftçilerin hesaplarına yatırılacağı müjdesini verdi. AK Parti heyeti, tarımda çiftçilerin memnuniyet duyduğu desteklemeler için Bakan Pakdemirli’ye teşekkür etti.

Heyet, aynı zamanda Milaslı çiftçinin talebi olan zeytinyağı, yem ve gübre desteklerinin artırılması noktasında taleplerini de ilettiler.

Milas’ın önemli ihtiyaçlarından biri olan yeni fuar alanı konusundaki talep de Bakan Pakdemirli’ye aktarılarak destek istendi. Ayrıca Pakdemirli, Mart ayında bu yıl 10’uncusu yapılması planlanan Milas Uluslararası Güney Ege Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na davet edildi.

Demir, Acar ve Saylak tarafından Bakan Pakdemirli’ye Milas zeytinyağı da hediye edildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500