escort izmir

Advert
Advert

VALİ CİVELEK’TEN, ÇALIŞAN GAZETECİLERE KUTLAMA MESAJI…

VALİ CİVELEK’TEN, ÇALIŞAN GAZETECİLERE KUTLAMA MESAJI…
Bu içerik 478 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Valisi Esengül Civelek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı…

Muğla Valisi Esengül Civelek tarafından yayımlanan mesajda; “Basın mensupları; vatandaşların doğru ve tarafsız haber alma hakkını gözeterek kamuoyunun bilgilendirilmesinde kilit rol oynamaktadır” denildi.

Muğla Valisi Esengül Civelek’in 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı şöyle; “İçinde bulunduğumuz bilgi çağında iletişim ve haberleşme alanlarında yaşanan hızlı teknolojik gelişmeler ve dönüşümlerle birlikte bilgiye ve habere erişim kanallarının arttığı ve hızlandığı günümüz dünyasında, basın mensupları; vatandaşların doğru ve tarafsız haber alma hakkını gözeterek kamuoyunun bilgilendirilmesinde kilit rol oynamaktadır.

Basın mensuplarının meslek etiğini her şeyin üstünde tutması ve kişilik haklarına saygılı habercilik anlayışını benimsemesi büyük önem arz etmektedir.

Doğru objektif, ilkeli ve dürüst yayıncılık prensiplerinden ödün vermeyen, kamuoyunu aydınlatmak için her koşulda, özveriyle, sorumluluk duygusu içinde çalışan basın mensuplarımızın '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' nü kutlar, sağlıklı, mutlu, başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ederim.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500