Advert
Advert
Advert

KAYMAKAM ARSLAN, KALINAĞIL SAKİNLERİNİ DİNLEDİ…

KAYMAKAM ARSLAN, KALINAĞIL SAKİNLERİNİ DİNLEDİ…
Bu içerik 513 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın 2019 yılının ilk mahalle ziyareti Kalınağıl Mahallesi’ne oldu…

Her hafta bir mahalleye giderek vatandaşların sorunlarını dinleyen ve çözüm için girişimlerde bulunan Milas Kaymakamı Eren Arslan, beraberindeki daire amirleri ve STK temsilcileriyle birlikte Kalınağıl Mahallesi’nde toplantı düzenledi.

Mahalle kahvehanesinde düzenlenen toplantıya; Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hayrettin Fidan, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas İlçe Sağlık Müdürü Dr. M. Ergun Kırova, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, Sosyal Hizmetler Müdürü Mehmet Kızılca, Milas Müftüsü Ali Saim Doğru, Tarım ve Orman Müdürlüğü personeli, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, MUSKİ Müdürü Güray Emiroğlu, ADM Milas Müdürü Atilla Uzunoğulları,Telekom Müdürü Birol Acar, Kalınağıl Mahalle Muhtarı Mücahit Karaca,Çamlıbelen Mahalle Muhtarı Ramazan Özsivri  ve mahalle sakinleri katıldı.

Kalınağıl Mahalle Muhtarı Mücahit Karaca’nın mahallenin genel durumu hakkında Kaymakam Arslan’ı bilgilendirmesiyle başlayan toplantı, Kalınağıl mahalle halkının sorunlarının dinlenmesiyle devam etti.

Mahalle halkının özellikle zeytinlik yolları ile taleplerini not eden Kaymakam Arslan, talebin ilgili kurumlara iletileceğini belirterek toplantı sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500