Advert
Advert
Advert

MİLAS’IN YÜKSEK KESİMLERİ BEYAZA BÜRÜNDÜ…

MİLAS’IN YÜKSEK KESİMLERİ BEYAZA BÜRÜNDÜ…
Bu içerik 3252 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Bölgemizde etkili olan yağmur, yüksek kesimlerde yerini kara bıraktı… İlçe merkezinde kara hasret olan Milaslılar da yüksek kesimlere çıkarak, kar hasretini gidermeye çalıştı…

İlçemizde sıcak ve ılıman iklimin hakim olması sebebiyle kar yağışı görülmüyor ancak ilçemizin yüksek kesimlerine yağan kar, dağların beyaza bürünmesine neden oldu. İlçe merkezinde yıllardır kara hasret kalan Milaslılar da hafta sonu yüksek kesimlere çıkarak karın tadını çıkardı.

Hafta sonunu Beypınarı, Korucuk, Labranda, Sakarkaya ve ilçemize bağlı yüksek kesimlere düşen kar Milaslıları mutlu etti. Milaslılar kar sevincini yaşamak için hafta sonu ilçemizin yüksek kesimlerine çıkarak doyasıya kar oynadı.

Milas’ta kardan adam…

İlçemizde market işleten Hüseyin Yılmaz’da ilçemiz merkezine kar yağmaması sebebiyle, kar yağışının yoğun olduğu bölgedeki arkadaşlarına kar siparişi verdi. Gördüğü kar manzaralarına dayanamayan Yılmaz, bir arkadaşından kendisine kar getirmesini istedi. Hüseyin Yılmaz’ın arkadaşı da bu isteği kırmayarak arabasına yüklediği karı erimeden Hüseyin Yılmaz’a ulaştırdı. Hüseyin Yılmaz da eline ulaşan kar ile marketinin önüne kardan adam yaptı. Yaptığı kardan adamı sosyal medya hesabından yayınlayan Yılmaz’ın arkadaşları paylaşımı görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Paylaşımı gören arkadaşları kardan adamı nasıl yaptığını sorması üzerine Hüseyin Yılmaz; “Milas’a kar yağmasa da biz kardan adamımızı yaparız” diye cevap verdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500