Advert
Advert
Advert

ADD’NİN GENEL KURULU 12 OCAK’A ERTELENDİ…

ADD’NİN GENEL KURULU 12 OCAK’A ERTELENDİ…
Bu içerik 523 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şubesi’nin 5 Ocak 2019 Cumartesi günü yapılması gereken olağanüstü genel kurulu, çoğunluk sağlanamaması nedeniyle gerçekleştirilemedi... Olağanüstü genel kurul 12 Ocak 2019 Cumartesi günü Prof. Dr. Aşkıdil Akarca Salonu'nda yapılmak üzere ertelendi...

Konu hakkında yazılı bir açıklama yapan Atatürkçü Düşünce Deneği Milas Şube Başkanı Gülçin Erşen; “Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şubesi'nin 5 Ocak 2019 Cumartesi günü saat 12'de Prof. Dr. Aşkıdil Akarca Salonu'nda yapılması kararlaştırılan olağanüstü genel kurulu, çoğunluk sağlanamaması nedeniyle gerçekleştirilemedi.

Milletvekili üyemiz Suat Özcan dahil 11 üyenin geldiği salonda, yine de kısa süreli görüş alışverişi ve söyleşi ortamı oluştu. 12 Ocak 2019 Cumartesi gününe, aynı yer ve saatte yapılmak üzere ertelenen ADD Milas Şubesi'nin olağanüstü genel kuruluna geniş katılım olmasını diliyor ve bekliyoruz.

Milas'ımıza ve Atatürkçülere yakışan bir genel kurulla, ülkesini ve Atatürkçü düşünceyi, siyasi partiler üstü tutan; kişisel çıkar, çekişme, hatır gönül ilişkilerinden uzak bir yönetimin seçilmesini şimdiden diliyorum” açıklamalarında bulundu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500