Advert
Advert

ÖMER İLMAN GÖREVİ DEVRALDI…

ÖMER İLMAN GÖREVİ DEVRALDI…
Bu içerik 886 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan KYK İl Müdürü Ömer İlman, geçtiğimiz hafta içinde Menteşe Spor Salonu Toplantı Salonu'nda düzenlenen törenle görevi Serkan Öçalmaz'dan devraldı.

Görev teslim töreninde bir konuşma yapan Serkan Öçalmaz, “bu bir bayrak yarışıdır. Üç seneyi aşkın süredir ekibimizle birlikte başarı ile taşıdığımızı düşündüğüm bu bayrağı, Ömer İlman Abimize devrediyorum. Ekibimizin ona da her konuda destek olacağına inanıyorum. Bu süreç içerisinde destek olan herkese çok teşekkür ediyor, Sayın Müdürümüze başarılar diliyorum” dedi.

Serkan Öçalmaz'a İl Müdürlüğü dönemindeki başarılı çalışmaları için plaket takdim eden Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, “Serkan Müdürümüze emekleri için çok teşekkür ediyorum. Kendisinin her zaman görüşlerinden fikirlerinden faydalanmaya devam edeceğiz” dedi.

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Personeli ve KYK Muğla İl Müdürlüğü Şube Müdürlerinin de hazır bulunduğu törenin ardından Öçalmaz personelle vedalaştı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hasan     0000-00-00 Hayırlı olsun.