escort izmir

Advert
Advert

DESTEK GECESİNDE BULUŞUYORLAR…

DESTEK GECESİNDE BULUŞUYORLAR…
Bu içerik 507 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yeni Milasspor’un kuruluşunun 41. yılı, düzenlenecek yemekle kutlanacak… 11 Ocak 2019 Cuma günü düzenlenecek geceye tüm Milas halkı davet edildi…

Muğla Süper Amatör Küme Ligi şampiyon adaylarından Yeni Milasspor’un kuruluşunun 41. yılı, 11 Ocak 2019 Cuma günü Havuzbaşı Restaurant’ta düzenlenecek bir yemekle kutlanacak. Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık, Yeni Milasspor camiasına seslenerek; “Şampiyonluk yolunda açtığımız yeni sayfada, 41. yıl gecemizde birlik ve beraberlik adına gelin hep birlikte olalım” dedi.

Yeni Milasspor yönetiminden gece ile ilgili olarak yapılan açıklamada; “2018-2019 sezonu BAL Ligi’ne yükselme sezonu olmasını diliyoruz. Bu sene o sene olsun” denildi.

“Bugüne kadar Yeni Milasspor Kulübü’ne katkı sağlayan, yönetimde yer alan her ismi, her yönetici, her kulüp başkanını aramızda görmek istiyoruz” diyen Başkan Ahmet Karabıyık, Yeni Milasspor’un spora girdiği tarihten bu yana desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederek, gecede şampiyon Yeni Milasspor için birlikte olma çağrısında bulundu.

Sürpriz sanatçılar gecede…

11 Ocak 2019 Cuma günü Milas Havuzbaşı Restaurant’ta 41. yıl dolayısıyla yapılacak olan Yeni Milasspor birlik, beraberlik ve dayanışma gecesinde sürpriz sanatçıların da ücret almadan Yeni Milasspor’a destek için sahneye çıkacağını vurgulayan Başkan Karabıyık, Oktay Ölmez’e ve orkestrası ile sahne alacak olan Mustafa Demir’e destekleri için teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500